SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak ułożyć diete?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2053

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160
Mam 17 lat waże 79kg i mam 179 cm wzrostu trenuje 6 razy w tygodniu 3 razy siłownia i 3 kick boxing mam dylemat czy brac węgloodany bialko i aminokwasy czy tylkobialko i aminokwasy ......Mam sporą "oponke" no i chciałbym sie jej pozbyć wiem że dieta to podstawa ale niestety nie umiem jej ułożyć nawet przy rozpiskach QAZARa czy mógłby mi ktos pomuc ją napisać i doradzić co z tymi węglowodanami czy kupić czy nie a może jeszcze cos do tego dokupić kreatyne czy coś w tym stylu Ogólnie chodzi oto żeby mieśnie rsły a tłuszcz znikał

Wylewając pot na treningach, oszczędzasz krew podczas walki.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1977 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 27200
Oblicz swoje zapotrzebowanie: https://www.sfd.pl/Zapotrzebowanie_kaloryczne,_skł._prod._żywnościowych,_%_bf-t276436.html
A diete uluz wedlug zawartych tu wskazowek:
https://www.sfd.pl/temat315296
https://www.sfd.pl/temat231127
https://www.sfd.pl/temat365757
+popatrz na inne posty podwieszone
do ulozenia diety przyda Ci sie dziennik posilkow,ktory wezmiesz stąd: www.darkthorn.republika.pl 

Suplementy sa na razie zbedne.Dieta+trening w zupelnosci zalatwia sprawe. Z czasem możesz dorzucic jakis spalacz.
Bialko jest wazne na redukcji i daje się go wiecej,jak to okresliles. Ale tez nie przesadz żeby nie obciazac nerek. Proponuje 2g/kg

www.pajacyk.pl
-----------------------------



----------------------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 16770 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68752
nie da sie by masa rosła a tłuszcz malał
musisz zdecydowac czy masa czy redukcja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160
a da rade zrobic tak żeby brzuch malał a góra rosła czy coś w tym stylu albo żeby nie nabierac więcej fatu i rosnać na suchym mięśniu ....??

Wylewając pot na treningach, oszczędzasz krew podczas walki.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
TAKIE RZECZY MOGĄ robić doświadczeni już zawodnicy ponieważ trzeba znać bardzo dobrze swój organizm i dodatkowo mieć dobrą genetykę....
edit
możesz poszukać był art o tym jak nabierać mięśni a tracić tłuszcz ale uważam że jak ułożysz sobie dietę i zaczniesz tyrać na siłowni wyniki Cię zadowolą wiec czytaj posty podwieszone ułóż dietę i plan treningowy i jedź cudów nie ma bez ciężkiej pracy

Zmieniony przez - s.m.p.a. w dniu 2008-08-21 16:00:00

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 16770 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68752
NIE NIE DA SIE TAK
na masie zawsze brzuch cos tam urosnie bo masz nadwyżke kaloryczna
musisz sie zdecydowac czy masujesz czy redukujesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 548 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 20725
da sie budowac mase miesniowa i spalac tluszcz ale w gre musi wchodzic kilka czynnikow np. silne hormony anaboliczne jak testosteron czy hormon wzrostu, szybki wzrost masy z utrata tkanki tl. odnotowac mozemy rowniez gdy odrabiamy spadki(pamiec miesniowa) mozemy rowniez manipulujac iloscia wegli stosowac bardzo krotkie cykle redukcyjne i masowe nawzajem sie przeplatajace
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 16770 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68752
mombas
tak mombas jest taka możliwosc ale to dla naprawde doswiadczonych wyjadaczy jak napisał s.m.p.a
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 548 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 20725
oczywiscie koles podalem tylko przyklad, ze wogole jest to mozliwe nie pisalem, ze autor moze to osiagnac OnDi ma jeszcze za maly stopien wtajemniczenia zeby sie w to bawic

Zmieniony przez - mombas w dniu 2008-08-21 17:39:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160
A co sądzicie otym żeby zrobić diete redukcyjną z większą ilością białka....? Mam pytanie pomoże mi ktoś ułozyć diete ....jak pisałem na początku nie daje sobie rady z tą czynnością

Wylewając pot na treningach, oszczędzasz krew podczas walki.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160
aa i jaką suplementacje do tego może nitrobolon albo coś w tym stylu czy moze to co pisałem wyrzej... bardzo będe wdzięczny za rade

Wylewając pot na treningach, oszczędzasz krew podczas walki.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 4524 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 33482
do diety redukcyjnej dorzuc najlepiej jakis spalacz a nie stack kreatynowy. Proporcje b/t/w daj takie :

białko - 2 - 2,5g/kgMC
WW - 1,5 - 2,5g/kgMC
Tł. - reszta, wyjdzie ok. 1,5g

przy kalorycznosci makroskladnikow :

1g białka = 4kcal
1g węglowodanów = 4kcal
1g tłuszczu = 9kcal
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zarcie z lidla

Następny temat

słodycze

WHEY premium