SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak przytyć !!!

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 5916

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cześć wszystkim! Pisze ponieważ mam problem i licze na porady...Cwiczę około 2,5 roku, zmieniam treningi, eksperymentuje a jednak nie mogę przytyć przy 176 wzrostu waże jedynie 66 kg.Mam troszke rzeźby ale przy takiej wadze to marna pociecha.Przedstawiam moj najnowszy plan terningowy-ocencie i poradzcie co zmienić.Bardzo dużo jem a jednak nie mogę przytyć:(

Poniedziałek
Barki
Siedząc, wyciskanie sztangi w średnim uchwycie z klatki piersiowej 3x 6 - 12
Stojąc, unoszenie sztangielek bokiem w górę 4x 6- 12
Stojąc, unoszenie sztangi przodem w górę w szerokim uchwycie 3x 6- 12
Unoszenie sztangielki bokiem w górę (jednorącz) w podporze tułowia o ławkę poziomą 4x 6- 12
Plecy
Stojąc w opadzie tułowia w przód, wiosłowanie ze sztangą trzymaną szerokim podchwytem 4x 6- 12
Podciąganie sztangielki do boku klatki (wiosłowanie) w podporze tułowia o ławkę poziomą 3x 6- 12
Stojąc, podciąganie sztangi w wąskim uchwycie do brody 3x 6- 12
Stojąc skłony "dzień dobry" ze sztangą trzymaną na górnej części mięśnia czworobocznego 3x 6- 12
Biceps
Stojąc, uginanie przedramion ze sztangą trzymaną w wąskim uchwycie (podchwyt) 2x 6- 12
Stojąc, uginanie przedramion ze sztangielkami w pozycji ramiona w bok 2x 6- 12
Siedząc, naprzemienne uginanie przedramion ze sztangielkami w chwycie młotkowym 2x 6- 12

Wtorek
Klatka
Wyciskanie sztangi w szerokim uchwycie (nachwyt) - leżąc na ławce poziomej 4x 6- 12
Przenoszenie sztangielek za głowę - leżąc na ławce poziomej 3x 6- 12
Wyciskanie sztangi w szerokim uchwycie (nachwyt) - leżąc na ławce skośnej głową w górę (kąt 45 stopni) 4x 6- 12
Rozpiętki ze sztangielkami - leżąc na ławce skośnej głową w górę (kąt 30 stopni) 3x 6- 12
Triceps
Siedząc, francuskie wyciskanie sztangi zza głowy (podchwytem) 2x 6- 12
Prostowanie przedramienia w tył ze sztangielką, w podporze tułowia o ławkę poziomą 2x 6- 12
Leżąc na ławce poziomej wyciskanie sztangi w wąskim uchwycie 2x 6- 12
Brzuch
Scyzoryki siedząc na krawędzi ławki poziomej - 3 serie do palenia mięśniowego
Spięcia brzucha leżąc bokiem przy drabinkach (skłony boczne) - 3 serie do palenia mięśniowego
Czwartek
Barki
Siedząc, wyciskanie sztangi w średnim uchwycie z klatki piersiowej 2x 6 - 12
Stojąc, unoszenie sztangielek bokiem w górę 3x 6- 12
Stojąc, unoszenie sztangi przodem w górę w szerokim uchwycie 2x 6- 12
Unoszenie sztangielki bokiem w górę (jednorącz) w podporze tułowia o ławkę poziomą 3x 6- 12
Plecy
Stojąc w opadzie tułowia wiosłowanie głownią trzymaną oburącz 3x 6- 12
Podciąganie sztangielki do boku klatki (wiosłowanie) w podporze tułowia o ławkę poziomą 2x 6- 12
Stojąc, podciąganie sztangi w wąskim uchwycie do brody 2x 6- 12
Stojąc skłony "dzień dobry" ze sztangą trzymaną na górnej części mięśnia czworobocznego 2x 6- 12
Biceps
Stojąc, uginanie przedramion ze sztangą trzymaną w wąskim uchwycie (podchwyt) 3x 6- 12
Stojąc, uginanie przedramion ze sztangielkami w pozycji ramiona w bok 3x 6- 12
Siedząc, naprzemienne uginanie przedramion ze sztangielkami w chwycie młotkowym 3x 6- 12
Piątek

Klatka
Wyciskanie sztangi w szerokim uchwycie (nachwyt) - leżąc na ławce poziomej 3x 6- 12
Leżąc na ławce poziomej przenoszenie sztangi za głowę trzymanej średnim nachwytem 2x 6- 12
Wyciskanie sztangi na w szerokim uchwycie (nachwyt) - leżąc na ławce skośnej głową w górę (kąt 30 stopni) 3x 6- 12
Rozpiętki ze sztangielkami - leżąc na ławce skośnej głową w górę (kąt 45 stopni) 2x 6- 12
Triceps
Leżąc na ławce poziomej francuskie wyciskanie sztangi trzymanej podchwytem do czoła 3x 6- 12
Prostowanie przedramienia w tył ze sztangielką, w podporze tułowia o ławkę poziomą 3x 6- 12
Leżąc na ławce poziomej wyciskanie sztangi w wąskim uchwycie 3x 6- 12
Brzuch
Scyzoryki siedząc na krawędzi ławki poziomej - 3 serie do załamania ruchu
Spięcia brzucha leżąc bokiem przy drabinkach (skłony boczne) - 3 serie do załamania ruchu
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 958
a ja powiem tak: na poczatku stycznia wazylem 100 pomyslalem sobie dobrze byl by dojsc do konca lutego do 105. a wiec kupilem kreatyne dextorse bialko nowe za wszystko mi wyszlo nie co ponad 200zl. zaczalem jesc co popadnie wysztko po prostu np na sniadanie jadlem 12 kanapek plus jakies platki z mlekiem. przytylem w ciagu 1.5 miesiaca 6kg jestem w szoku po prostu falak takiego wielkiego nie mam ale zatluszczony troche jestem

Ze sprzetem nie jestes dla nikogo wzorem jesli walczysz to rob to z honorem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 255 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3323
Planu nie sprawdzam ,bo najnormalnie mi się nie chce, jeśli mam odpowiedzieć na pytanie "jak przytyć?". Jeśli chcesz przytyć to najważniejsza jest dieta!! Możesz przytyć nawet bez ćwiczeń, będzie to co prawda masa tłuszczowa, ale możesz. Powiększeniwe masy mięśniopwej to dieta i trening (w tej kolejności). Więc skup się na diecie a wszystko będzie OK

Pozdrawiam

EDIT: OK troszkę przeczytałem tego planiku i myślę, że powinieneś spróbować tradycyjnej masówki. Trening każdej partii mięśni 1x w tygodniu i do diabła rób nogi!!

Zmieniony przez - Pitt_18 w dniu 2007-02-24 22:17:11

...:::AMW WNiUO - 1KKNŻZ:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 85 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1958
bez diet niczego nie osiagniesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hmm robilem diety nawet tylem..ale tylko z odżywkami(aminokwasy,glutamina,kreatyna,dextro,dibencozide) od niedawna ćwicze nogi w srody(pozatym studiuje wychowanie fizyczne wiec mam dosc dobre treningi nog).Robilem wczesniej plan terningowy ze w pn:barki wt:klata czw:bicepas,triceps Pt:plecy ale teraz postanowilem zmienic. a jesli chodzi o masowke to mam grupe krwi "0" i nie przyjmuje smi sie!!! musialbym kupic izolat bialak a on jest troszki drogi;/ dzieki pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


a to moje zdj...chudy niestety...;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 91 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3037
jestem amatorem tego sportu i to bardzo swiezym, co moge poradzic, jadlem na poczatku tyle co mialem zapotrzebowania, dorzucilem 2 posilki i zaczalem tyc, male pocieszenie z 2 kg przytylem przez 3 mce :) Nie uzywam nic oprocz jedzenia naturalnego. Jedz wiecej tyle moge poradzic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dużo obfitych posiłków o regularnych porach , w posiłkach dużo węgli i białka no bardzo regularny trening o tych samych porach - sprzyja bardzo przybieraniu masy. Swoją drogą zazdroszczę ci ja zawsze miałem problem żeby zrzucić , tzn. muszę skrupulatnie pilnować co jem bo inaczej od razu masa idzie że hej , nawet jak jestem na redukcji mam problem żeby zejść poniżej 100kg , obecnie 108 , chętnie bym się trochę zamienił
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
dziewy ten twoj plan albo nie rozpisałeś go dobrze.
podaj ile kalorii jest w twojej diecie, ile białka, węgl. tluszczy- tak ogólnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dziwny czemu??? jezeli chodzi o diete to staram sie jesc jak najwiecej: goruja weglowodany....popem bialko a tluszczu sladowe ilosci.studiuje wychopwanie fizyczne wiec ciezko przytyc bo mam duzo zajec praktycznych spalajacych duzo kalorii:/;/

P.S:dzieki za porady chlopaki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 457 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2520
jedz regularnie tak jak ci napisali węgle i białko tłuszczy mało. A tak wogóle to sobie najlepiej spożądź dietę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2083 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 39361
..tesh ta rozpiska Twojego planu jest jakas dziwna,ale mniejsza o to,
zanim sie wezmiesz za plan,to najpierw uloz porządną diete ,a nie zadajesz pytania typu jak zdobyc mase,poprostu dobra dieta,i odpowiedni plan a masa przyjdzie
pzdr

<<<Bez celu i chęci nigdy nic nie osiągniesz>>>
http://www.sfd.pl/meine_siłownia-t301836.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening do oceny ; )

Następny temat

Moj trening - pomocy ;]

WHEY premium