SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak podzielić klatke na 2 dni ?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2335

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 242 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6051
Siema chce robic klate środa i sobota niewiem jak podzielić ćwiczenia a moze robic to samo i w te dwa nid ale raczej nie. Moge robic takie ćwiczenia wyciskanie skos w góre, płasko , skos w dół oczywiście zarówno gryfem i hantlami rozpiętki , rozpiętki na maczynie , wyciskanie na maszynie ale mało obciązenia jest to lipa. Więc pomóżcie pozdro

....:::Przyszedłem na świat by jak snajper dosięgać cele:::....

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
" Na siłce na która dawniej uczęszczałem wszyscy prawie udbijali od klaty i to tak mocno " =>

jak chcesz klatke ćwiczyć 2x w tygodniu.
To ilość serii podziel przez 2. Np 14:2=7 po 7 serii na trening.
Taki najłatwiejszy sposób. Nie będziesz miał problemów z regeneracja.


jaki staż ?
joł.

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 835 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5935
napisz rozklad partii na caly tydzien to ci pomozemy

cały nasz chuligański trud, tobie ojczyzno...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 242 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6051
Noto podam swój stary plan
dzień 1: klata triceps albo biceps
dzień 3:barki,kaptury,biceps albo tricpes
dzień 5:plecy, przedramie

raz robiłem triceps a z klatą raz z barkami tak jakos wyszło

....:::Przyszedłem na świat by jak snajper dosięgać cele:::....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 835 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5935
to dobry rozklad chociaz brakuje w nim waznej partii: nogi
mysle ze klata 2 razy w tygodniu zaklocilaby regeneracje, teraz jest wszystko wporzadku, kiedy chcesz robic drugi trening klaty ?

cały nasz chuligański trud, tobie ojczyzno...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6952 Napisanych postów 6476 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 60001
Napisz jaki masz cel takiego trenowania . Bo jeżeli masz zastuj to możesz kombinować , a jeżeli siła i masa na klacie rośnie w należytym porządku to nie ma sensu zmieniać.
Pozdrawiam

WEJDZ I KLIKNIJ http://www.pajacyk.pl/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 242 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6051
Ja powiem tak siłka na klacie w miare rośnie ale nie widac postępów wizualnych i to chce poprawic. A nogi to robie przeważnie raz w tygoniu w szkole na w-f ale różnie to bywa ale staram sie

....:::Przyszedłem na świat by jak snajper dosięgać cele:::....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 242 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6051
odświeżam

....:::Przyszedłem na świat by jak snajper dosięgać cele:::....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1315 Wiek 2 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 14830
Podaj swój ostatni plan na klatkę. Jaki masz staż ?? Dieta jest ??

wuder

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 842
Ja klatke robie 2 x w tygodniu pon. i pt. Wszystkie Cwiczenia robie na skosie.Pon.(dawaj max. ciezar nawet jeseli nie bedziesz dal rady zrobic calej seri sam ktos ci pomoze)
1.Wyciskanie na skosie 4x 8,6,4,8
2.Wyciskanie glową w dól Serie jak wyzej
3.Rozpietki na skosie 4x10
PT.(Ciezar dopasoj tak zebys mogl zrobic planowo wszystkie serie choc nie musisz tak do konca 90% sam reszte tez ci ktos pomoze )
1.Skos ja w pon. 4x 12,10,8,12
2.J/W wasko 4x 10 ew.(12,10,8,12)
3Wyciskanie chntelek na skosie 4x 10
Mozesz jeszce zrobic 2-3 serie rozpietek po 10 powt.
Po tym treningu strasznie mi sila poszla az mnie sstawy zaczely bolec a jezeli o mase chodzi to tez poszla i to dosc widoczne rezultaty.Tylko uwazaj bo mozna sie zajechac takim treningiem jezeli jestes poczatkujacym.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 842
Patrzac na twoj profil to moim zdaniem trening powinien byc jak dla ciebie ok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 242 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6051
dzięki farmer spróbuje taki trening.

A teraz rozpisze swój
1.Wyciskanie skos w góre 3x 10,8,6
2.Wyciskanie płaskie 3x 10,8,6
3.Wyciskanie skos w dół 3x 10,8,6
4.Wyciskanie chantlami 3x 10 ,8,6 różnie raz płasko raz na skosie

....:::Przyszedłem na świat by jak snajper dosięgać cele:::....

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

wąski jestem

Następny temat

Problem

WHEY premium