SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Infernol droga do startu - pods str 67

temat działu:

Dzienniki Juniorów

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 92205

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 1357 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22874
Infernol dlugo zamierzasz ciagnac redu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 899 Napisanych postów 4301 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 322772
Trzymam się planu Chrisa także 5 miechów. Zazwyczaj 3 dawałem, ale średnio byłem zadowolony także teraz będzie coś innego i zobaczymy jak teraz wyjdzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Szacuny 33160 Napisanych postów 23233 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278211
Siema. Przeglądałem sobie twój dziennik- od zawsze. masz taki pępek:)? Bo ja mm taki od 8 lat i nie zwracalem uwagi a jak rok temu bylem na operacji przepukliny pachwinowej to sie okazalo ze taki wypukly pępek to przepuklina pepkowa .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 899 Napisanych postów 4301 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 322772
Od zawsze. Ale dzięki, że mówisz bo nie wiedziałem
Czasami jak coś wleci zaraz po treningu to mnie wzdyma i brzuch wychodzi do przodu więc i pępek jest bardziej wypukły
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Szacuny 33160 Napisanych postów 23233 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278211
okok.. ja mam zdiagnozowana przepukline pępkową ale jak narazie jest nie operacyjna bo się nie powiększa , a w życiu mnie nic pępek nie bolał , dopiero jak się dowiedziałem to przeglądałem zdjęcia z wakacji bez koszulki i się okazało że 9 lat temu miałem normalny pępek a 8 lat wstecz już lekka kulka :) i człowiek nawet nie wiedział./ Dlatego ciebie zapytałem bo ja mam identyczny pępek :) tzn nawet ciut mniej wystający
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 899 Napisanych postów 4301 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 322772
Ciekawe, może trzeba się będzie temu bliżej przyjrzeć tak w razie w.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 899 Napisanych postów 4301 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 322772
Dzisiaj był trening czwórek

Jednym słowem? TRAGEDIA

Zachciało mi się kombinować i spróbowałem plan 4 dni zmienić na 5. Czyli powtarzać od nowa od 5 dnia.
Skończyło się to tym, że nic dzisiaj nie weszło jak powinno.
W zeszłym tygodniu 170x3 Dziś nawet raz nie wstałem o.O
Suwnica w zeszłym tygodniu 380 dziś 300 było ciężkie. O siadach Platza wgl nie bd wspominał.

O tyyle jak przy innych okresach zamiana 4 dni na 5 treningowych spoko wyszła, o tyle teraz gdy idą duże ciężary nie ma opcji by było ok. Zwłascza przy rozdzieleniu dwójek i czwórek. Tak więc powracam do pierowzoru czyli 4 dni treningowych do końca tej fazy. W Pt od dziś wolne.

Kto nie kombinuje ten nie ma, ale jak widac nie zawsze to na dobre wychodzi..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 117 Napisanych postów 8066 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 42779
Niby ciężar mniejszy ale trening jak poszedł? zawsze też trafiają sie gorsze dni gdzie cały power sie odcina .. może to był właśnie taki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 899 Napisanych postów 4301 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 322772
Nie, to nie to. Czułem, że wszystkie jest wiotkie. Aż, się zdziwiłem bo domsów w sumie chyba już nie miałem wcale i myślałem, że już się zregenerowalo, ale jak siadłem te 170 i miałem już iśc do góry to okazało się, że nie jestem wgl spiąć czwórek przy takim ciężarze także to raczej niestety nie był gorszy dzień a zbyt krótka regeneracja. Cóż... zawsze to jakieś doświadczenie na przyszłość.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 899 Napisanych postów 4301 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 322772
Siema wszystkim

Dziś DNT

45 min basen

dieta:

standard

suplementacja:
standard


class="link" target="_blank">
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[DT]Orzi Całe życie Redukcja Endo Zycie..

Następny temat

[DT] Zaczynam na poważnie

WHEY premium