SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

III PERFEKCYJNE INTERNETOWE POMPKI NA PORĘCZACH Z 20-KG

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 17926

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Na 20 dni przed rozpoczęciem rywalizacji jest już 24 chętnych i 6 niezdecydowanych :) Może padnie rekord frekwencji ? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3007 Napisanych postów 2648 Wiek 48 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29842
No to przy takiej frekwencji będzie ostra rywalizacja czyli ostro trenujemy do startu !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7295 Napisanych postów 12491 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87758
Jak nie ma potrzeby - jest :)
Drugi Michał tylko czeka żeby był nieprzygotowany:)

Zmieniony przez - wycwiel w dniu 2015-05-05 16:35:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Nie no bez przesady:) ,ale Michał miał jednak sporą przewagę,bo aż 6 ruchów. Zobaczymy czy ktoś w III edycji bardziej naciśnie Mistrza.Liczę że uda się to Michałowi z Sochaczewa:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Przeglądałem filmy z poprzednich edycji i żeby nie było pretensji że ktoś został poszkodowany w ocenie techniki i werdykcie drobna rada ode mnie zamiast liczyć na filmowanie przez kolegę lepiej postawcie kamerkę,aparat czy komórkę na stałej podpórce przy tak zrobionym filmie mogę przyłożyć linijkę na wysokości linii łokci bo są cały czas w tym samym miejscu,obraz się nie rusza i wiem na pewno czy barki schodzą poniżej a przy filmowaniu z ręki już tego nie sprawdzę bo filmujący nie wytrwa bez ruchu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7295 Napisanych postów 12491 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87758
drazekm
A kto Ci się postawi:)
Wiadomo że ocena Twoja będzie rzetelna i trafna nikt nie będzie z wydanym werdyktem dyskutował - tak myslę.
Ale rady warto przyjąć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Marek-pomysł nie jest zły,ale nie zawsze jest możliwość postawienia aparatu w odpowiednim miejscu-szczególnie jak próba jest na zewnątrz.Nigdy nie ma tez pewności że się nic nie obsunie,a sam wiesz że jak próba jest odpowiednio schodzona w dół,to nie ma potrzeby przykładania żadnych linijek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Dlaczego o tym piszę?,otóż obejrzałem sobie wcześniejsze próby Mateusza,teraz nie jestem tak radykalny jak kiedyś i gdyby obraz był nieruchomy na pewno zaliczyłbym jemu więcej a tak nie byłem pewny i wyszło na Jego niekorzyść a przecież zrobił najwięcej z nas wszystkich.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Może i najwięcej,ale były to powtórzenia tzw."na styk" :) a żeby to wszystko miało sens,to takie powtorzenia musimy odrzucać.Jak wszyscy będą robili w stylu Twoim,Michałów z Wrocławia i Sochaczewa,to te wszystkie kombinacje są zbęde,a wszystko jest czytelne i wszyscy wiedzą o co chodzi. :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Animal Cuts - Problem?

Następny temat

Kwiecień-Konkurs Sportowa Sylwetka-Muzzy17

WHEY premium