SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

III PERFEKCYJNE INTERNETOWE POMPKI NA PORĘCZACH Z 20-KG

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 17938

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Na półmetku rywalizacji mamy 3 sklasyfikowanych zawodników z zaliczonymi próbami:

1-Iti-34-powt,
2-Główek-29-powt,
3-Wycwiel-18-powt,

Czekamy na więcej.Zostały jeszcze tylko 4 dni :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Ciągle mnie boli lewy bark ale najpóźniej w sobotę próbuję bez względu czy przestanie czy nie.
Widzę że chyba jak zwykle u większości skończy się na niezrealizowanych zapowiedziach :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Taki już urok naszych 'Perfekcyjnych" Pewnie większość obawia się naciągnięć,a jak zrobi na próbie 15-20 powt.to uznają ze po co wrzucać jak wyniki czołówki są już prawie 2 krotnie lepsze :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7295 Napisanych postów 12491 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87758
Jakich naciągnięć mnie też napieprzał bark a po próbie przestał:)
No chyba że Ci co mają mięśnie robione "sztucznie"to faktycznie mogą się porozrywać:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Noszę aparat codziennie na trening,no ale jak czuję już przy rozgrzewce bark i ona też nic nie pomaga to w ogóle nie podchodzę do próby,jeszcze jutro i pojutrze go wezmę :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7295 Napisanych postów 12491 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87758
drazekm
O Ciebie to bym się nie martwił Ty napewno zrobisz swoje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
wycwiel
drazekm
O Ciebie to bym się nie martwił Ty napewno zrobisz swoje.

No chcę przynajmniej powalczyć o pucharek :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3007 Napisanych postów 2648 Wiek 48 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29842
A reszta zdeklarowanych ???
Widzę że tylko mocna w gadaniu a jak co do czego ...

drazekm zdrowia życzę i do boju dasz rade wieże w ciebie !

Michał 30 powt. ma pęknąć !!! nie widzę inaczej to tylko w twojej głowie , pozytywne podejście i naprzód
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
iti706
A reszta zdeklarowanych ???
Widzę że tylko mocna w gadaniu a jak co do czego ...

drazekm zdrowia życzę i do boju dasz rade wieże w ciebie !

E no za dużo nie gadali ale jak zwykle deklaracje i chęci nie mają pokrycia z rzeczywistością,no chyba że zaskoczą nas na sam koniec w niedzielę ?
Dzięki za życzenia zdrowia,a wiara nie ma tu nic do rzeczy,jak piszę że zrobię próbę i wrzucę to będzie fakt i jedynie brak netu mógłby mi w tym przeszkodzić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
wycwiel
Jakich naciągnięć mnie też napieprzał bark a po próbie przestał:)

Żeby to się chciało u mnie zrobić tak samo :)
W niedzielę siłkę mam zamkniętą więc chciał nie chciał na próby zostały tylko dwa dni i tyle samo podejść.
Jestem taki że jak coś deklaruję znaczy się udział w konkursie to dotrzymuję słowa bo to jest najważniejsze nie będę robił "dupy z gęby"
Moja druga próba konkursowa




Zmieniony przez - drazekm w dniu 2015-05-29 16:25:06
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Animal Cuts - Problem?

Następny temat

Kwiecień-Konkurs Sportowa Sylwetka-Muzzy17

WHEY premium