SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

III PERFEKCYJNE INTERNETOWE POMPKI NA PORĘCZACH Z 20-KG

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 17930

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3007 Napisanych postów 2648 Wiek 48 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29842
Marek wielkie dzięki szło nie wiarygodnie sam jestem w szoku mimo że paliło w łapach ale jak to mówie wszystko w głowie i naprzód

Ps
krzyki były i pomagały !
(cos mam z głosem po wrzuceniu z kamery )


Zmieniony przez - iti706 w dniu 2015-05-29 21:32:36

Zmieniony przez - iti706 w dniu 2015-05-29 21:32:38

Zmieniony przez - iti706 w dniu 2015-05-29 21:33:17

Zmieniony przez - iti706 w dniu 2015-05-29 21:33:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7295 Napisanych postów 12491 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87758
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
41 to wielu chciałoby zrobić bez obciążenia a nie dają rady :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
...'Rzeż niewiniątek!"... 41 zaliczone. Trzeba się teraz raczej poważnie zastanowić nad zmianą formuły konkursu,bo odbywanie go w takim kształcie będzie już raczej mało ciekawe. Teraz to będzie tylko pytanie czy Iti dołoży wszystkim mniej czy więcej jak 10-powt?. :) Myślę że na pewno dobrą propozycją byłoby skrócenie odpoczynku na górze do maksymalnie 3 sekund.To skróciłoby sporo próby i na pewno spłaszczyło wyniki.Teraz te próby Itiego trwaja już grubo ponad 3 minuty.Można też dołożyć ciężar na 30-kg. Fajnie jakby te próby zamykały się w 2 minutach,bo już teraz trochę długo się to ogląda :) Takie moje lużne propozycje :)

Zmieniony przez - lukix w dniu 2015-05-30 08:06:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7295 Napisanych postów 12491 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87758
lukix
iti odnajdzie się przy każdej zmianie już Ci powiem że z 30kg da rade a puścić tempo to dopiero zrobi rzeż.Nie ma co kombinować tylko zapierdzielać a nie snuć opowieści.Skoro zrobił 41powt. to znaczy że da się zrobic może nie dla każdego ale kazdy przynajmniej wie ile można.WW też na początku tak wyglądało patrzyli na nas jak na kosmitów a teraz jak sie uda wygrać to ledwo co a ile razy już przegrało się tego nie liczę.Liczę natomiast że pojawią się w końcu nowi zawodnicy a i "starych" nerw poniesie i znacznie poprawią swoje wyniki.Mamy świetny regulamin i tego się trzymamy.Uzupełnimy go o punkt który określa w jakim czasie nagrywamy próby do konkursu.Ewentualnie żeby cięższych zmobilizować -wprowadzić kat. wagowe /lekka i ciężka/choć nie jestem przekonany czy to dobry pomysł.Teraz kazdy może się sprawdzić z każdym i tak chyba jest najlepiej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Tadeusz-takie moje lużne przemyślenia.Ty jesteś pomysłodawcą i sponsorem więc zrobisz jak uważasz.Oczywiście nie wątpie że Iti odnajdzie się w każdej formule-ja to wiem:) Już dawno pokazał że jest najlepszy.Nie jestem jednak przekonany że to idzie w dobrym kierunku.Z edycji na edycję startujących jest nie coraz więcej a coraz mniej,a dlaczego tak się dzieje? trzeba się na tym zastanowić? :) Sędziujemy też praktycznie we 3-4 sami dla samych siebie. W takiej formie ten konkurs jest dla koneserów i pasjonatów i ciężko będzie nam go raczej mocno spopularyzować,no chyba że wkręcisz więcej specjalistów od ruchów wielkokrotnych w WW. Te próby tez już są raczej dość długie i 80% ludzi trenujących na siłce bankowo nie chce się tego tak długo oglądać.. :) Takie moje zdanie na ten temat.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7295 Napisanych postów 12491 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87758
Nie wiem co się porobiło z narodem .Może Ci którym się chciało wyjechali a zostali Ci których oglądanie męczy :)Tym na fb co się zgłosili do udziału pewnie chodziło o udział w oglądaniu bo przeciez ktoś to ogląda licznik się kręci:)
30kg wątpię że coś zmieni,2min. - przyśpieszymy ruchy zwiększy się trudność oceniania.
Pogadamy za tydzień w większym gronie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Manio 41 siła jest ale nie doczytałeś regulaminu w punkcie trzecim cyt. "w którym nastąpi pełny wyprost ramion z "akcentem"/chwilowe zatrzymanie" koniec cytatu
Niestety 23 pierwszych powtórzeń nie można uznać gdyż nie było zatrzymania na wyprostowanych rękach tak więc masz tylko zaliczone ostatnich dziesięć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7295 Napisanych postów 12491 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87758
No proszę nowy zawodnik przywraca wiarę w ludzi.Mocny !!! ale zaliczam 9 powt.Pierwsze 24 powt.bez zatrzymania na wyproście.Dawaj szybko 2 próbę bo mocny z Ciebie zawodnik.
Soory faktycznie 10 powt. zaliczone.

Zmieniony przez - wycwiel w dniu 2015-05-30 15:22:47
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Animal Cuts - Problem?

Następny temat

Kwiecień-Konkurs Sportowa Sylwetka-Muzzy17

WHEY premium