SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

III PERFEKCYJNE INTERNETOWE POMPKI NA PORĘCZACH Z 20-KG

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 17936

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Tadeusz-ale takie nawet półroczne wyprzedzenie próby do konkursu,to też nie jest realna forma zawodnika.Dla mnie to jest przechodzenie obok konkursu.Taki udział bez udziału.. :) A propozycja Marka to już jest dla mnie jakiś żart...Próby ze starych edycji..-to jest praktycznie startowanie w starej edycji,a nie aktualnej....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Łukasz nie zrozumiałeś mnie,chodziło mi o to aby każdy pozostawiał swój stary film na YT z poprzedniej edycji gdzie będzie widać kiedy wstawiony i aby można przez to zweryfikować który jest nowy.
Widzę że bez demonstracji o co mi chodzi chyba się nie obejdzie
Tu masz mój film z pierwszej edycji

class="link" target="_blank">konkurs - "perfekcyjne dipsy z 20 kg" x 24

A tu aktualny



Wchodząc przez linki na YT pod każdym filmem widać datę kiedy wstawiony

Zmieniony przez - drazekm w dniu 2015-05-19 20:45:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7295 Napisanych postów 12491 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87758
lukix
Ja uważam że datowanie należy wprowadzić ale w bardziej realnym okresie - miesiąc jak najbardziej.Tydzień czy dwa to za krótki okres odpadają mi przez to zawodnicy innych dyscyplin którzy mają starty w tym okresie i nie chcą "ryzykować" ja ich akurat rozumiem.
W poprzednich edycjach tak naprawdę nie wiemy kiedy były nagrywane próby no ale nie wiedzieliśmy że będziemy to kontynuować.Ale po mału się rozkręcamy.Z iti zbieramy już środki na kolejną edycję 2016:)
Czyli datowanie tak od kolejnej edycji ale z możliwością dłuższego okresu minimum miesiąc.Może być?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Miesiąc to już najmniej i jeszcze trzeba dograć jak z datowaniem,tu u seniorów jak na razie najbardziej wiarygodna była gazeta z datą nakręcona w jednym ciągu z filmem konkursowym,na pewno jako potwierdzenie daty odpada kartka z napisem,no chyba że "powiemy" w ostatnim momencie co należy napisać :) tak samo odpada pokazanie daty ze smartfona,powiedzenie daty tak samo mogłoby być uznane ale tak samo jak z kartką jaki ma być wypowiedziany teks w informacji dopiero bezpośrednio przed konkursem.Wiem trochę kombinuję ale można by być elastycznym przy tym datowaniu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
No i wreszcie zaczynać mieć to ręce i nogi,bo już trochę zwątpiłem :) Co do daty,to ja bym osobiście pozostał przy klasycznej,najbardziej sprawdzonej gazecie./tygodnik,albo dziennik/Przy tych pisanych i mówionych,to już mogą być kombinacje na zyskanie czasu już po ukazaniu się terminu następnej edycji :) Nie to że jestem nieufny,ale to jest jasne rozwiązanie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 357 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15996
Witam
A ja mam trochę inne pytanie. Chyba na wszystkich filmach w tym temacie widać ten masakryczny wyprost rąk w łokciach. Czy to nie uszkadza stawów? Czy to ćwiczenie nie powinno być zakończone niespełna prostymi ramionami?
Właściwie na filmach widać, ze pracuje przede wszystkim triceps. Czy aby pracowala klata to nie powinniśmy się pochylać dużo bardziej w przód oraz unikać tego wspomnianego wyprostu łokci? Mam wrażenie, że przy tym wyproście wszystkie mięśnie przestają pracować, prócz tricepsu.

Nie chodzi mi aby krytykować ale pytam bo chcę jak najlepiej wykonać to ćwiczenie tzn. aby praca klaty była dobra.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
BANanana-to jest rywalizacja na ilość powtórzeń.Wszystko musi być czytelne,a każdy ruch dokładnie oddzielony od poprzedniego żeby można było go dokładnie zweryfikować.Jak zapewne wiesz,to troceps jest prostownikiem i aby go odpowiednio dopiąć to wyprost musi być całkowity-nie mylić z przeprostem,bo to już jest szkodliwe.Chłopaki robią te ćwiczenia wiele lat i w większości nie mają problemów z łokciami.Co do pochylenia w przód to wiadomo że wtedy jeszcze będziej zaangażowana klatka i barki,ale nie o to chodzi w naszym konkursie :)

Zmieniony przez - lukix w dniu 2015-05-20 08:23:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
BANanana
Witam
A ja mam trochę inne pytanie. Chyba na wszystkich filmach w tym temacie widać ten masakryczny wyprost rąk w łokciach. Czy to nie uszkadza stawów? Czy to ćwiczenie nie powinno być zakończone niespełna prostymi ramionami?
Właściwie na filmach widać, ze pracuje przede wszystkim triceps. Czy aby pracowala klata to nie powinniśmy się pochylać dużo bardziej w przód oraz unikać tego wspomnianego wyprostu łokci? Mam wrażenie, że przy tym wyproście wszystkie mięśnie przestają pracować, prócz tricepsu.

Nie chodzi mi aby krytykować ale pytam bo chcę jak najlepiej wykonać to ćwiczenie tzn. aby praca klaty była dobra.

Na tych filmach technika musi być "przerysowana",ale na treningu nie musisz całkowicie prostować to samo z wychyleniem się wg uznania na treningu robisz jak chcesz.W konkursie nie ma znaczenia jakie mięśnie pracują tylko ilość wykonanych regulaminowo powtórzeń w linii góra dół. bez wahadłowego ruchu nóg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
lukix
No i wreszcie zaczynać mieć to ręce i nogi,bo już trochę zwątpiłem :) Co do daty,to ja bym osobiście pozostał przy klasycznej,najbardziej sprawdzonej gazecie./tygodnik,albo dziennik/Przy tych pisanych i mówionych,to już mogą być kombinacje na zyskanie czasu już po ukazaniu się terminu następnej edycji :) Nie to że jestem nieufny,ale to jest jasne rozwiązanie :)

Miesięcznik też mógłby być ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Miesięcznik pewnie też.Chyba Tadeusz nie będzie miał chyba nic przeciwko? :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Animal Cuts - Problem?

Następny temat

Kwiecień-Konkurs Sportowa Sylwetka-Muzzy17

WHEY premium