SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

III RUNDA-KONKURS-BITWA NA ĆWICZENIA-mrocznyy-L-sit

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3074

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 878 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 38975
Witam, wklejam swoje ćwiczenie a dokładniej L-sit. Na zaliczenie składa się :
- l-sit wykonany na poręczach, bądź na dłoniach jak ktos nie ma, czy jakichs stołkach
- rozpiętość rąk na szerokość barków
- nogi w kolanach całkowicie wyprostowane
- zaliczamy od 10 sekund



W pogoni za lepszej jakości życiem...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10070 Napisanych postów 30403 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728848
wyniki.

wg mnie -o wiele trudniej zrobic to na ziemi ,na malych poreczach,krazkach niz na poreczach do cw tricepsów...

ale konkurecja bardzo fajna-mialem w szkole kolege,ktory w takiej pozycji schodzil na rekach po schodach....nie dotykajac pietami ani udami stopni....rece mial miedzy nogami...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7523 Napisanych postów 49531 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385549
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Nie mam takich poręczy i wolę to ćwiczenie nazywać po swojemu "poziomka w podporze"
Nie miałem pojęcia że będzie mną tak telepało :) czas chyba 18s


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 878 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 38975
ładnie drazekm szacunek :) no telepie telepie hehe, a spróbuj sobie z wyprostowanymi nogami, ładnie brzuch sie ćwiczy :)

W pogoni za lepszej jakości życiem...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10651 Napisanych postów 30008 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609940
a jesli chodzi o poręcze to moga to byc te do dipsów?
bo nie mam takich jkaie ty masz na filmiku, a wydaje mi się ze te do dipsów tez powinny byc ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
mrocznyy
ładnie drazekm szacunek :) no telepie telepie hehe, a spróbuj sobie z wyprostowanymi nogami, ładnie brzuch sie ćwiczy :)

To znaczy tak,jak dla mnie to wystarczy sprawdziłem swoje możliwości w tym i na razie nie przewiduję dodatkowych prób.No nóg nie miałem wyprostowanych ale myślę że w podporze na dłoniach to jest najtrudniejszy możliwy wariant wykonania tego ćwiczenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 878 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 38975
marian no niby są ok, tylko dobrze na filmie by musiał być pokazany poziom, żeby widzieć jak są nogi ułożone, myślę że z tym by były sprzeczności, ale trzeba spróbować jak nie ma innej opcji :) a na dłoniach samych nie dasz rady ?

W pogoni za lepszej jakości życiem...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10651 Napisanych postów 30008 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609940
nie próbowałem jeszcze
pokombinuje i zobacze co z tego wyjdzie
ewentualnie zamiast takich przyrządów jak Ty masz, jakby podłozyc dwie cegły to moze by tez dało rade
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10070 Napisanych postów 30403 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728848
fajne cw ale dokładnie co zaliczamy?
-czas liczony powyżej 10 sekund
-czy zaliczone jak ktoś zrobi min 10 sekund?

Bo dokładnie tego nie napisałes..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 120 Napisanych postów 1691 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 37441
ile tam dokladnie sec miales mroczny bo nie moge sie doliczyc :0
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10651 Napisanych postów 30008 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609940
dokładnie tez się nie doliczałem, ale w tytule filmiku pisze ze 23s
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Otłuszczony pomocy!!!!

Następny temat

III RUNDA-KONKURS-BITWA NA ĆWICZENIA-Luk_aszz-"CrossFit"

WHEY premium