SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

III PERFEKCYJNE INTERNETOWE POMPKI NA PORĘCZACH Z 20-KG

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 17928

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7295 Napisanych postów 12491 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87758
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
wycwiel
drazekm
Graty za walke do końca!!

Dzięki,no niestety nie udało się więcej ale próbowałem i wywiązałem się ze swojego startu w konkursie,choć zdecydowałem się na udział dopiero w ostatniej chwili.Spodziewałem się że będzie słabo z frekwencją więc poratowałem (kolegów) Was :)

Zmieniony przez - drazekm w dniu 2015-05-30 20:43:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7295 Napisanych postów 12491 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87758
drazekm
Wiadomo że w takim konkursie nie wystartuje wielu bo trzeba się zmęczyć:)
Ale gdzie są z naszego pokolenia ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
wycwiel
drazekm
Wiadomo że w takim konkursie nie wystartuje wielu bo trzeba się zmęczyć:)
Ale gdzie są z naszego pokolenia ?

Oj i to bardzo się trzeba zmęczyć a im bliżej końca tym bardziej się ma dość i jak iti pisze wtedy gdy już mięśnie nie mogą trzeba się zmusić głową :)
Nasze pokolenie pije piwo i łapie masę :)

Czytałem Twoją i Łukasza dyskusję na temat ewentualnego przyszłego regulaminu i komentarze na FB do Michała dipów i tak czasu raczej bym nie skracał bo zacznie się przyśpieszanie a nie o to nam chodzi ciężaru też nie ma co zwiększać bo to i tak nie da nam większej frekwencji,kategorie wagowe nie mają sensu bo to dodatkowy problem z udokumentowaniem tego na filmie.

Teraz co do tego niby odbijania co Michałowi jeden kolega ciśnie,jak dla mnie może być akcent zatrzymania też na dole ale wtedy to już będzie konkurs chyba tylko dla elity,więc raczej wiele bym nie zmieniał z wyjątkiem gazety i widocznej wolnej przestrzeni pod stopami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Manio41-możliwości są,ale filmik do poprawki-ustawienie kamerki ma być na wysokości łokcia,bo z tego ujęcia te 10-powt. które zaliczyli Ci chłopaki też jest na wyrost.Nie mam tam pewności czy są zejścia poniżej kąta prostego.Zaliczam 0,ale większościowo 2 głosy masz na 10 więc do tabeli leci 10. :)

Marek-szkoda że Ci się nie udało,bo była szansa na dodatkowe emocje w postaci dogrywki-ale walczyłeś dzielnie :)

Aktualna tabela:

1-Iti-41-powt,
2-Główek-29-powt,
3-Drazekm-28-powt,
4-Wycwiel-18-powt,
5-Manio41-10-powt.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7295 Napisanych postów 12491 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87758
drazekm
Zmiany w regulaminie bedą dotyczyły udokumentowania czasu nagrywania próby.
Chociaż włączył bym podciągaczy i zrobił bym dwubój poręcze i podciaganie z 20kg wynik jako suma powtórzeń.I co Wy na to?

Zmieniony przez - wycwiel w dniu 2015-05-30 22:35:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7295 Napisanych postów 12491 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87758
lukix
Chyle czoła -właściwa osoba na właściwym miejscu.
Chodzi o Twoją czujność.
drazekm
Z tym podwójnym akcentem to dobry pomysł trzeba się nad tym zastanowić.

Zmieniony przez - wycwiel w dniu 2015-05-30 22:40:26

Zmieniony przez - wycwiel w dniu 2015-05-31 08:58:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
wycwiel
drazekm
Zmiany w regulaminie bedą dotyczyły udokumentowania czasu nagrywania próby.
Chociaż włączył bym podciągaczy i zrobił bym dwubój poręcze i podciaganie z 20kg wynik jako suma powtórzeń.I co Wy na to?

Zmieniony przez - wycwiel w dniu 2015-05-30 22:35:31

cyt."czasu nagrywania próby" oczywiście chodzi Ci o termin i gazetę ?!
z podciąganiem z 20kg dobry pomysł ale reguły muszą być tak precyzyjne jak przy dipach,najlepiej jak to ułoży Łukasz a my się zapoznamy i wtedy doprecyzujemy :) i jest słaba nadzieja że to wyrównałoby moje szanse z Michałem Iti,chociaż wątpliwe bo musiałbym założyć że Michał w ogóle się nie podciągnie i że dam radę wg regulaminu podciągnąć się 14x co może być trudne.
Podwójny akcent na górze i dole też do wspólnej dyskusji,ale byłby dobry aby co niektórzy nie mieli argumentów w stylu "odbija się" :)

Zmieniony przez - drazekm w dniu 2015-05-31 16:12:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 49
Moja próba, zdążyłem nie?



Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Animal Cuts - Problem?

Następny temat

Kwiecień-Konkurs Sportowa Sylwetka-Muzzy17

WHEY premium