SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

IHS TEST 6 Anabolic Dream DR caps wg Viki

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 39637

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Faktycznie ostatnio jakby trochę więcej na strefie cardio się kręci... ale wolne ciężary raczej bez zmian.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2211 Napisanych postów 6191 Wiek 54 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 311286
Wczoraj do ludzi na chwilę wyszedłem od siebie, bo wyczaiłem w Jeleniej miejsce, gdzie niezłą ławkę mają, i spodziewałem się właśnie tłumów i walki o ławkę, bo jak wiadomo klata to podstawa, a tu cisza...spokój...wolna ławeczka....fakt, ze po 20 grubo byłem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Też mnie to zawsze dziwi zawsze... robią na skosie + i -, hantlami, ale najzwyklejsza ławka do WL stoi odłogiem... to samo z rackiem do przysiadów, wolą smitha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 162 Napisanych postów 1911 Wiek 46 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 22953
Tsubame33
Też mnie to zawsze dziwi zawsze... robią na skosie + i -, hantlami, ale najzwyklejsza ławka do WL stoi odłogiem... to samo z rackiem do przysiadów, wolą smitha


Nic tylko się cieszyć Tsu. Przynajmniej możesz normalnie trening zrobić

"If you want to spend hours at the gym every week that’s cool, you can.
Or you can focus a bit each day on only the most important and impactful exercises, so you still have plenty of time and energy left to get out there and enjoy LIFE"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1768 Napisanych postów 4335 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1261544
Tsubame33
Też mnie to zawsze dziwi zawsze... robią na skosie + i -, hantlami, ale najzwyklejsza ławka do WL stoi odłogiem... to samo z rackiem do przysiadów, wolą smitha


Dziwisz się? Jak jeszcze chodziłem na siłkę publiczną to tylko 3 osoby robiły ciężkie siady, w tym ja i mój kolega. Szybko przekonałem się czemu. Kiedy przyszła nowa dziewczyna i zaczęła robić przysiady to zaraz do niej podszedł chłopak, który wytłumaczył, że przysiady to zło, że jeśli już to smith bo lepsze czucie, mniej kontuzji i takie tam. Później widziałem już tylko raz jak robiła przysiady na smithcie ale chyba jej nie podpasowało(i wcale sie nie dziwie bo dla mnie to jest dziwactwo ) i przesiadła się całkiem na maszyny.





Zmieniony przez - ruski czołg w dniu 2019-01-05 18:55:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W sumie to też mnie trener z siłowni próbował zniechęcić do martwego ciągu, jak poprosiłam, żeby mi technikę pokazał, ale się uparłam No ale ławka? Toż to klasyka w czystej formie... można nie robić nóg, ale klata i bary to podstawa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12218 Napisanych postów 22075 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627844
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
A nie przed dyskoteka? W piątek czy właśnie w sobotę?



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12218 Napisanych postów 22075 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627844
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12978 Napisanych postów 20740 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607918
Panteon nie wiem jak wyglądała ta strefa, bo tam nie byłam, nie mam czasu na głupoty

Wrzucam tabelkę i filmy. Swingi idealnie pasuja do obwodu. Tym razem tylko 8x, żeby nóg i tyłka nie męczyć przed biegiem. Jeśli technika ok, to następnym rzem będzie więcej.
Testowałam sobie monkey bar co trzy no i wychodzi Niestety jak widac na filmiku, ktoś sobie piknik zrobił po drabinką i nie było jak cwiczyć.
W rozjazdach musze zejść bardziej biodrami do ziemi Tylko boję się, że już nie wstanę





















Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

IHS TEST 6 Anabolic Dream DR caps wg Szczypior.trenuje

Następny temat

IHS TEST 6 Anabolic Dream DR caps wg Jezoo

WHEY premium