SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

IHS TEST 6 Anabolic Dream DR caps wg Viki

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 39624

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12977 Napisanych postów 20737 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607890
Drazekm a czemu w przypadku braku postępu redukcja wagi a nie dodanie ciężaru i zmniejszenie ilości powtórzeń?
Redukcja póki co odpada Może na wiosnę ze 2-3kg zrzuce ale to jest maks. Sylwetkę mam jaką mam, z naturą nie wygram a szkoda mi zdrowia na jakieś drastyczne metody. Bo u mnie górę łatwo wysuszyć ale z nogami to jest walka z wiatrakami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Viki
Drazekm a czemu w przypadku braku postępu redukcja wagi a nie dodanie ciężaru i zmniejszenie ilości powtórzeń?
Redukcja póki co odpada Może na wiosnę ze 2-3kg zrzuce ale to jest maks. Sylwetkę mam jaką mam, z naturą nie wygram a szkoda mi zdrowia na jakieś drastyczne metody. Bo u mnie górę łatwo wysuszyć ale z nogami to jest walka z wiatrakami.

Nic nie pisałem że nie możesz dokładać ciężaru, jak dasz radę i będziesz chciała jak najbardziej np. co jakiś czas poł kg, ja jednak radził bym iść w ilość 5 itd pisząc o redukcji nie myślałem o radykalnej tylko minus 0,5 kg miesięcznie


Zmieniony przez - drazekm w dniu 2018-12-11 12:15:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12977 Napisanych postów 20737 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607890
Ok, to będą piramidki, jakoś to sobie rozplanuje i wrócę do podchwytu.


11.12 wtorek
Dzień 2 - AD w proszku

DNT

Rano 1 miarka AD.
W dni treningowe AD będzie 2x, raz rano i raz po treningu.

Po wczorajszym jestem jednym wielkim zakwasem Bolą nogi - tyłek, dwójki i czwórki. A po przysiadach bolało głównie kolano Dlatego zostaje przy wykrokach, jakoś mi się wydaje że bardziej mi się to przyda.
Oprócz tego czuję plecy. Kaptury spiete ale jakos szczególne nie bolą, najbardziej czuje między łopatkami - i dobrze

Odnośnie diety.
Nie liczę, jem na oko, zwykle podobny schemat.
Dziś było tak:
1. Koktajl (kefir, whey, warzywa, owoce, płatki owsiane i jaglane, siemie lnianie, olej lniany, orzechy, wiórki kokosowe)
2. Zupa pomidorowa - śmietana, marchewka, ok. 50g fileta z kurczaka, kluski lane (jajko, mąka owsiana i jaglana)
3. Koktajl (woda, whey, warzywa, owoce, pestki dyni i słonecznika, oliwa z oliwek, amarantus i quinoa)
4. Obiad - ziemniaki z masłem, gulasz z piersi kurczaka, warzywa
5. Kolacja - mozzarella, ser żółty, jajko, orzechy, koktajl (jak na śniadanie)
Sporo czekolady

Na śniadanie zawsze koktajl, zmieniają się tylko warzywa i owoce, reszta raczej stała. Dorzucam jeszcze dodatki typu imbir, maca, młody jęczmień, ostropest itp. Zupa to też stały element, ale rzadko z mięsem. Koktajl czasem 1x dziennie, czasem 2 (jak jestem w pracy to zawsze 2x). Obiad to zwykle ziemniaki + mięso. Z kolacją bywa różnie, często nie chce mi się nic robić i jem co popadnie. Trzeba to zmienić. Ogólnie mało białka, mało mięsa i przewaga tłuszczu roślinnego.







Zmieniony przez - Viki w dniu 2018-12-11 19:20:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
U mnie ostatnio też mało białka, bo mało mięsa... najlepiej mi węgle wchodzą niestety musze wrócić do liczenia, bo ostatnio się przeraziłam stając na wadze...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
O właśnie, pomidorówka. Dzięki

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12977 Napisanych postów 20737 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607890
Tsu ja nie mam zamiaru już nigdy wracać do liczenia, bo to źle działa na moją psychikę, w konsekwencji na sylwetkę

Szajba u mnie zawsze w poniedziałek i wtorek jest pomidorowa, a czasem i na środę zostanie



12.12 środa

Dzień 3 - AD w proszku

Bieganie

Miała być dziś wycieczka biegowa, ale zadzwonili z pracy i tyle z dnia wolnego. Skończyłam na tyle późno, że nie zdążyłabym zrobić dłuższej trasy przed zmrokiem, więc był krótki trening biegowy - 40 min. spokojnie (6,17km), ćwiczenia, 10x100m. Bieg spokojny w tempie 6:22-6:38, w nogach lekko i dałabym radę szybciej, ale nie chciałam podbijać tętna. Odcinki 100m wyszły fajnie i równo 26s, zaczynam już czuć kiedy biegnę równo i nie na 100%

Wieczorem ćwiczenia rehabilitacyjne:
- mobilizacja barków
- antyszrugsy
- supermeny + ściąganie łopatek
- plank

Oprócz tego zrobiłam z ciekawości test na ilość podciągnięć podchwytem, wyszło 8x. Powtórzę po skończeniu proszku AD i na koniec testu, zobaczymy czy będzie progres.






Rano 1 miarka AD. Bardzo fajnie się rozpuszcza, zapach pomarańczowy. Smak kwaskowy i podobny do przedtreningówek. Od wczoraj obserwuje zwiększoną częstotliwość wizyt w toalecie Tak samo miałam przy stosowaniu naparu z pokrzywy, więc podejrzewam, że to efekt diuretyczny AD.







...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12150 Napisanych postów 30567 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131210
Piękne podciągania!
No i dużo ich!
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mnie od kreatyny odstręcza efekt puchnięcia właśnie... gdyby nie to, to bym suplementowała właśnie w okresie jesienno- zimowym... ale ostatnio i bez tego siła rośnie, a sylwetkowo juz rozrastać sie nie chcę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12977 Napisanych postów 20737 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607890
Panie Janie dziękuje

Tsu ja już kiedyś stosowałam i jakiegoś strasznego puchnięcia nie zaobserwowałam, wzrost wagi zwykle 1-2kg to tyle co przed @ No i to schodzi później


Zmieniony przez - Viki w dniu 2018-12-12 20:45:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Viki nic na tym filmie nie widać ale wierzę na słowo, 8 razy to wszystko zmienia, bo i max ciężaru jest na pewno większy.
Chciałem z rozpędu napisać że silna baba jesteś ale nie odważę się i napiszę że jest moc.

Tsu jak masy nie chcesz, siły żądasz to ja mam pytanie,
Jakie zmiany w organizmie muszą zajść, żebyś była silniejsza bez wzrostu mięśni?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

IHS TEST 6 Anabolic Dream DR caps wg Szczypior.trenuje

Następny temat

IHS TEST 6 Anabolic Dream DR caps wg Jezoo

WHEY premium