SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Golombex - czas pokaże co dalej. Początek str 41

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 66871

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2789 Wiek 11 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 42013
krata się pokazała na brzuchu - forma na lato się szykuje.
klatę ciężko porównać.
ciśnij!

Jeszcze przyjdzie czas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2174 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29766
widać że mięśnia trochę przybyło.

Dostałeś rower więc pedałuj :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2698 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87340
Troche kg przybyło ;d Maxwell ja tam kraty nie widzę ;d co najwyżej wypchany bebech żarciem x]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2698 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87340
tak ważyłem się rano i pokazała waga 74kg :) więc od jakiegoś czasu waga nie rusza się z miejsca. Po roztrenowaniu dorzucę troche kcal.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2174 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29766
ale z całą pewnością polepszył się skład ciała ;)
Po prostu widać na tych zdjęciach że sylwetka "poszła do przodu"

Zmieniony przez - Killing232 w dniu 2012-04-04 19:15:32

Dostałeś rower więc pedałuj :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2698 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87340
Heh dzięki miło słyszeć :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2698 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87340
Dzień 87

Trening

Off - Dzień 2 roztrenowania a raczej choroby ...

Suplementacja

Brak

Dieta
Dzisiaj do pracy wziąłem Master Meal'a: smak jak dla mnie za słone i to za bardzo... reszta jak to zupka :) Zawiodłem się jedynie czytając jej skład dzisiaj... myślałem że będzie bez zbędnych składników typu wypełniacze, glutaminiany, cukier itp. a tu zonk ;d lista tak długa jak przy zupce chińskiej z vifona...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2698 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87340
Dzień 88

Zaległa wypiska z wczorajszego dnia

Trening

Off - Dzień 3... choroba już puszcza

Suplementacja

WPC protein plus v2: rozpuszczalność dobra, smak 30gr w 300ml słaby odczuwalny(następnym razem dam mniej wody) Mega piana która nie opadła przez 10 min....

Dieta
Dieta wczoraj kulawa ze względu że w pracy trochę się pozmieniało.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2698 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87340
Dzień 89

Trening

Off 4 dzień roztrenowania, czuję się już dobrze tylko zapchany nos został. Jutro mecz ligowy, więc trochę się poruszam.
Suplementacja

WPC protein plus V2 w pracy

Dieta
Jutro na urodziny do babci więc wpadnie kawałek ciasta, w niedziele święta więc nie zamierzam odmawiać sobie przyjemności :]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2698 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87340
Dzień 90

Trening

Mecz 90 min... Liga z Piastem II Gliwice. Na mecz z nami zeszło 11 zawodników z pierwszej drużyny piasta... dostaliśmy srogo po dupie 3:0...

Suplementacja

WPC po meczu

Dieta
Dzisiaj oprócz tego po niżej wpadło: duży kawał ciasta ze śmietana, 2 cuksy, kawał makowca, kawałeczek jabłecznika jutrzejszy dzień będzie jeszcze gorszy xD Zamierzam jednak porobić trochę pompek, przysiadów i brzuszków, na siłkę prawdopodobnie wrócę od czwartku z nowym planem :]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan ćwiczeniowy 83kg

Następny temat

pomoc grzbiet

WHEY premium