SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GAINER !-PRZYPOMNIJMY TEKST DLA ZASADY-NIC NAM NIE ZROBICIE BO NIE DACIE NAM RADY!

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 114244

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 16080 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 51904
Elo :)



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5 Napisanych postów 7179 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28139
wszystko w nadmiarze nie sluzy

sasiad for ju, polecam cala plytke


Mój dziennik:
http://www.sfd.pl/Herek._Ćwicz_to_co_chcesz,_nawet_gdy_kumple_nie_ćwiczą..._-t591450-s29.html
Kiedy chwytam za sztangę czuję chorą podnietę, niczym p******ony masochista w fabryce żyletek!!!
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1078 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6312
Wszystko jest dla ludzi, ale nie należy z niczym przesadzać :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1078 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6312




A macie foto stojaka i racka :D




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5 Napisanych postów 7179 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28139
jest klimat

Mój dziennik:
http://www.sfd.pl/Herek._Ćwicz_to_co_chcesz,_nawet_gdy_kumple_nie_ćwiczą..._-t591450-s29.html
Kiedy chwytam za sztangę czuję chorą podnietę, niczym p******ony masochista w fabryce żyletek!!!
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 7428 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45047
dywan na plus

Żyj jak samotnik, trenuj jak maszyna.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 7428 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45047
hereg jusz niedlugo moje urodziny

Żyj jak samotnik, trenuj jak maszyna.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1042 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8162
wszystko jest dla ludzi, ale nie dla wszystkich
naogladalem sie juz typow co po dziabie bialka albo po jednej exie miotalo nimi jak zaraza po indiach, albo tacy co wypija 2-3 shoty i chca kvrwa rekami gory przenosic, robia awantury, szukaja zeby tylko ktos sie na nich krzywo popatrzy, glownie takich trzeba bylo z imprez wypjerdalac, eheheh
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1042 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8162
sam swiety nie jestem, np jak bylem ze znajomym w kregielni polaczonej z takim pubem jakby, mala dyskoteka to kolezka zaczal kreglami i kulami rzucac a ja uwazalem to za zaj**isty pomysl..


ale to zarlem wtedy koko i bilem trena ace wiec nic dziwnego, heheh

Zmieniony przez - kocham_cbs w dniu 2014-01-05 01:00:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
Herek przesłuchałem to i parę na YT i już płytka do mnie zmierza

"odp*****la Ci po wódzie to ją odstaw" wiadomka chyba każdemu się zdarzyło odpie*dolić akcję, szukać/rozkręcić dym itd. ale co innego jest raz na jakiś czas i mimo wszystko z jakąs kontrolą a co innego co innego i wyciągnąć z tego jakieś wnioski na przyszłość, mnie np. za każdym razem gdy wódę popijałem bro odpie*dalało, zwłaszcza w towarzystwie jak był ktoś obcy albo tylko mi znany a nie ziomki same, to unikałem przez lat kilka takich miksów, teraz chyba mi przeszło, chociaż i tak nie zbyt często mieszam tak.
P.S. co dziwne, miałem tak nayebane ze jak piłem bro (np. 5) odstawiłem bro i waliłem wódę (np. flachę na dwóch) skończyła się i znowu bro to jeszcze spoko, a jak chociaż jednego kieliszka popiłem bro = odpał

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Markus Ruhl

Następny temat

Ile km biegać?

WHEY premium