SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GAINER !-PRZYPOMNIJMY TEKST DLA ZASADY-NIC NAM NIE ZROBICIE BO NIE DACIE NAM RADY!

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 114295

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
coś ty, drogą byśmy oyebali, a tą pośmigaliśmy pół nocy na zmianę i odstawiliśmy, zresztą kilka tak zrobiliśmy, ino jednej nie udało się odstawić bo zabrakło bełty i gazu ale to już kolega musiał się tłumaczyć przed starymi czemu auto stoi 15km dalej a nie w garażu

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 22548 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37574
hahaha dobre akcje

masz tiesto ?
A to w tabletkach ? :)


Pomogłem? Rozwiązałem problem ? Przyznaj SOGa :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kto wołał?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
syjam

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6863 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 35126
pol piwerka mi pozostało ale juz nie dam rady dopic ,spadam w kime , yoyo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
co jest syjamie?
a Ty vinci co, zartujesz sobie? piwo ma sie zmarnowac?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
a mi butelka się skończyła i jeszcze jedna pozostała 0,7 ale zastanawiam się czy nie dam rady
a po staremu w porządeczku hehe
było akkcji w hvj za łepka, auto się pojawiło opuszczone u nas przez dzień, wyglądało jakby zayebane, bo szyba wybita, z silnika zayebane kable, akumulator i wszystko co się dało na szybko, ale tak to całe, to go zdewastowaliśmy ze wyglądał jak po wyszrotowaniu a na następny dzień ktoś go zabrał, jak to właściciel to się zdziwił

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 22548 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37574
dobre dobrE :D


ide w kime bo mnnie łamie

masz tiesto ?
A to w tabletkach ? :)


Pomogłem? Rozwiązałem problem ? Przyznaj SOGa :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
nie łam się, przełam się

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
i wszyscy poleźli

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Markus Ruhl

Następny temat

Ile km biegać?

WHEY premium