SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GAINER !-PRZYPOMNIJMY TEKST DLA ZASADY-NIC NAM NIE ZROBICIE BO NIE DACIE NAM RADY!

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 114255

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1203 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 25548
ja weekend odpoczywam...
w poniedzialek plecki

Duramen

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2580 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31633
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4401 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22973
cześć kozaki, oglądałem wczoraj petardę film, kto kibicuje polecam, bdb film o kibicach Spartaka

http://www.cda.pl/video/1026122e/Wokol-Futbolu-online-2013-Napisy-PL

--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
ja nie kibic ale filmy takowe lubie, skoro petarda to se obejrzę przy najbliższej okazji

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4401 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22973
ja tak samo, też nie kibic, ale mam pełno kumpli co jeżdżą, nawet po europie w lepszych czasach i zawsze gdzieś tam ten temat się przewinie, stąd właśnie dowiedziałem się że jest dobry film do oglądniecia ;)

co Tam Sąsiad? jakaś impreza andrzejkowa się szykuje? czy spokojnie?

--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1203 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 25548
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5 Napisanych postów 7179 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28139
Ja dzis bary i aero dok***ilem, steki op******one za godzine na party. Hah Robin tez go wczoraj ogladalem az taka petarda moze nie, ale godny polecenia. No ja mam ziomka dobrego, co w huliganach Resovi latal i 2,5 roku za to na panstwowych wakacjach byl ;) wlasnie Reso moze bedziesz kojarzyl, mial wracac w czwartek ale zgubil dowod i czeka na nowy

Mój dziennik:
http://www.sfd.pl/Herek._Ćwicz_to_co_chcesz,_nawet_gdy_kumple_nie_ćwiczą..._-t591450-s29.html
Kiedy chwytam za sztangę czuję chorą podnietę, niczym p******ony masochista w fabryce żyletek!!!
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 16080 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 51904
Neos polecał ten film oglądałem fajny :)
a Hooligans 3(Green Street Elite 3)widzieliscie ? xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
Robin andrzejkowa nie ale sąsiad urodziny ma, zaraz właśnie idę, także jak przystało na sobotę bez bani się nie obejdzie

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 16080 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 51904
Zip ty byłeś na tym Seminarium Słodkiewicza ? :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Markus Ruhl

Następny temat

Ile km biegać?

WHEY premium