SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GAINER !-PRZYPOMNIJMY TEKST DLA ZASADY-NIC NAM NIE ZROBICIE BO NIE DACIE NAM RADY!

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 114273

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no fervex wycofali slyszalem, ja mam ostatnie opakowanie w domu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 22548 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37574
to rarytas , prawie jak stare meso z 1.3 :D skręcaj bibułkę i jadę od Przemyśla bedizemy nochalem wciągać :D

masz tiesto ?
A to w tabletkach ? :)


Pomogłem? Rozwiązałem problem ? Przyznaj SOGa :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 4450 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 56524
MKOL zalicza clen do saa, uwierz ze troche sie na tym znam nie musze juz gadac z ludzmi z forum zeby wiedziec czy clenbuterol to saa czy nie


skutki uboczne ? Prosze bardzo... zwiekszone cisnienie krwi, bole glowy, skurcze miesni, zle samopoczucie, bezsennosc, drzenie rak, pocenie sie, wyzsza temperatura ciala, nerwowosc - tyle z wlasnego doswiadczenia, a patrzac na to ze jestem po operacjach serca, ten srodek nie jest dla mnie

Bracia... czego dokonujemy za życia... odzwierciedla się w wieczności...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 22548 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37574
Ale te mocniejsze spalacze raczej też podniosą ci ciśnienie krwi co raczej jest nie wskazane dla ciebie ?

masz tiesto ?
A to w tabletkach ? :)


Pomogłem? Rozwiązałem problem ? Przyznaj SOGa :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 4450 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 56524
trudno, po clenie najgorsze bylo ze niemoglem spac, skupic sie... reszte jakos bym przezyl gdyby nie to

Bracia... czego dokonujemy za życia... odzwierciedla się w wieczności...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
40 neos- juz szykuje

Kamil - uwierz, ze tez sie znam, i dalej tlumacze ze clen to nie SAA, poczytaj sklad clena, to zwykły lek na astme oskrzelową, nie ma nic wspolnego z hormonami. Pozatym wszystko co wymieniłes to potencjalne skutki które mogą wystąpić, poczytaj ulotki bodajże Fervexu, Gripexu itp tak samo tysiąc potencjalnych sajdów, które w rzeczywistości nie występują, a jak występują to pojedynczo. No chyba, ze tak jak mowisz jestes mega wrazliwy (kazdy organizm jest inny) to masz wszystkie sajdy

Jak po operacjach serca, to bym zadnego spalacza nie bral
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 22548 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37574
Sudafed też jest ciekawym lekiem

masz tiesto ?
A to w tabletkach ? :)


Pomogłem? Rozwiązałem problem ? Przyznaj SOGa :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"Klasyfikacja ATC R03" - Leki stosowane w chorobach obturacyjnych dróg oddechowych'


no widzisz nawet glupi sudafed


Zmieniony przez - Przemyski w dniu 2013-10-13 23:41:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 4450 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 56524
Substancja ta została specyficznie wymieniona jako zakazana w Konwencji Antydopingowej ze Strasburga z 1989, w załączniku pt. "Nowa referencyjna lista zakazanych farmakologicznych klas środków i metod dopingujących", w sekcji C, "Środki anaboliczne". Nie została dozwolona nawet w przypadku inhalacji, w odróżnieniu od kilku innych wymienionych tamże wyjątków. - to tyle w dyskusji czy to sa czy nie

sudafed to srodek z efedryna z domieszka innych niepotrzebnych mi substancji.. znam te leki

szukam po prostu normalnego spalacza dla znajomych glownie + moze ja tez go wezme, ale to ma byc normalna odzywka do kupienia w sklepie...

Bracia... czego dokonujemy za życia... odzwierciedla się w wieczności...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 22548 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37574
mam katar , wziąłem sudafed a tu takie ciekawostki są w składzie

masz tiesto ?
A to w tabletkach ? :)


Pomogłem? Rozwiązałem problem ? Przyznaj SOGa :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Markus Ruhl

Następny temat

Ile km biegać?

WHEY premium