SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GAINER !-PRZYPOMNIJMY TEKST DLA ZASADY-NIC NAM NIE ZROBICIE BO NIE DACIE NAM RADY!

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 114242

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 7428 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45047
Siedzę sobie w Balbeku i podchodzi jakaś młoda hinduska z petycją, czytam a tam wszystko po angielsku.. wpisuje nazwisko, kod pocztowy, miasto, patrze a tam tabelka "Darowizna" Dałem jej dychę, wysłała mi całusa i poszłaa KRIS HURWA za co bana dostałeś

Żyj jak samotnik, trenuj jak maszyna.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 652 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6739
no nie wiem czy ty bylbys zadowolony gdyby twoja corka była j****a. :D

Uważaj jak tańczysz bo życiowy parkiet bywa śliski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 16080 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 51904
A tam w tabelce darowizna "prawa nerka " :D
nie martw się z jedną też idzie żyć :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5 Napisanych postów 7179 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28139
Czesc, jezdem Matełóż xD

Mój dziennik:
http://www.sfd.pl/Herek._Ćwicz_to_co_chcesz,_nawet_gdy_kumple_nie_ćwiczą..._-t591450-s29.html
Kiedy chwytam za sztangę czuję chorą podnietę, niczym p******ony masochista w fabryce żyletek!!!
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
o żeś Ty Karol
eS jak Siemano

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 7428 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45047
hahahahah Witam! Nowy zawód u mnie, zmieniłem mechanizacje pojazdów na architekturę krajobrazu

Żyj jak samotnik, trenuj jak maszyna.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
w sumie podobne, zwłaszcza jakbyś robił aerografy z motywami krajobrazu

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 7428 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45047
hurwa

Żyj jak samotnik, trenuj jak maszyna.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5 Napisanych postów 7179 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28139
pedalsko brzmi ta Twoja szkola Zip

23 jestem w pl, prawie 3 tyg, musimy jakies melo zaj**ac tym razem

Mój dziennik:
http://www.sfd.pl/Herek._Ćwicz_to_co_chcesz,_nawet_gdy_kumple_nie_ćwiczą..._-t591450-s29.html
Kiedy chwytam za sztangę czuję chorą podnietę, niczym p******ony masochista w fabryce żyletek!!!
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5 Napisanych postów 7179 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28139
a teraz czas na zj**e

co to za h**oglowy spama zalozyl

a i siemandero Sasiad, jak tam co tam, dawno zesmy nie gadaliu hrhr.

Quebonafide sprawdzales?

Zmieniony przez - Herek92 w dniu 2013-10-09 21:58:28

Mój dziennik:
http://www.sfd.pl/Herek._Ćwicz_to_co_chcesz,_nawet_gdy_kumple_nie_ćwiczą..._-t591450-s29.html
Kiedy chwytam za sztangę czuję chorą podnietę, niczym p******ony masochista w fabryce żyletek!!!
--==GAINER TEAM==--

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Markus Ruhl

Następny temat

Ile km biegać?

WHEY premium