SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GAINER !-PRZYPOMNIJMY TEKST DLA ZASADY-NIC NAM NIE ZROBICIE BO NIE DACIE NAM RADY!

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 114211

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no to doje baliscie spamu jak za starych czasuf ja z rzeszowa wrocilem o 22, kuhwa pol godziny auta szukalem w galerii rzeszowskiej, bo zapomnialem gdzie postawilem dzisiaj znow uderzam ;-(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1042 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8162
kvrwa ile stron
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1203 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 25548
no troche nawalili

Duramen

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1042 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8162
a to dzisiaj sie czas zmienia?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
nie zmienia a zmieniało

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1203 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 25548
zmienialo..ale samo sie pewnie zmienilo

Duramen

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 22548 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37574
sie gra się ma strony spamu

masz tiesto ?
A to w tabletkach ? :)


Pomogłem? Rozwiązałem problem ? Przyznaj SOGa :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 19512 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 126277
NIE SPAC KORWA
a Ty przemyski co, czego do swojej galeri Sanowej nie lazisz tylko do mojej Rzeszowskiej sie panoszysz co

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kuuhwa sanowa? w 5-10-15 maja lepsze zaopatrzenie niz u nich
na kebsie bylem wieczornym w grand kebabie, smieszny mega kebab, jescze z 4 musialbym doj**ac zeby zapchac kiche
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6863 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 35126
Byłem akurat w Rzeszowie dwa dni i w czwartek tą Rzeszowską nową galerię odwiedziłem i nie powiem jest wypas...ale i tka w empiku cały czas siedziałem . A co do kebsów to przed wydziałem prawa na Grunwaldzkiej są dwa fajne, Dara i Davis Duży za 13 ziko konkretnie zapycha ..
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Markus Ruhl

Następny temat

Ile km biegać?

WHEY premium