SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GAINER !-PRZYPOMNIJMY TEKST DLA ZASADY-NIC NAM NIE ZROBICIE BO NIE DACIE NAM RADY!

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 114261

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
widzę ze nie możesz się odnaleźć w nowym wydaniu forum
takie bajery jak cytaty pododawali

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 22548 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37574
widzę, że tu jakiś spam się kręci beze mnie

masz tiesto ?
A to w tabletkach ? :)


Pomogłem? Rozwiązałem problem ? Przyznaj SOGa :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
tu spam się kręcił i bez Ciebie na świecie jeszcze

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 22548 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37574
haha tak sobie tłumacz :D
48 str co to jest :P zobacz jak profesjonaliści rozkręcają spamy Activlabu widzę, że potrzeba wam świeżej krwi

masz tiesto ?
A to w tabletkach ? :)


Pomogłem? Rozwiązałem problem ? Przyznaj SOGa :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
stok, zwariowalaby

40neos - my juz kiedys rozkręcaliśmy tak cale forum, ze 1/2 bany wyłapała dlatego doświadczeni mędrcy, patrzą z góry na poczynania młodych wilków
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4401 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22973
generalnie tu zawsze było fajne to że rozmowy były na poziomie* i nie spamowało się żeby tylko nabijać nowe strony, z tej racji że była tu raczej hermetyczna paczka spamowiczów, było kilka prób odbudowy nie udanej, może teraz wyjdzie?

* oj tam, oj tam parę "niewymuszonych" błędów i specyficzne poczucie humoru (zaczęło się od nazwy tematu który założył gringo, niech mnie ktoś poprawi jak się mylę ) później zrobił się burdel/bany itd. stare czasy.

hehe Przemyski męską mądrość tu działa- kobieta bez bolca dostaje pier...

--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
Gringo to w ogóle spamów pozamykał, tu tez dzięki niemu był zakaz na spam w dziale chyba na pół roku, a później rozmowy kontrolowane przez zielonych. jak wyemigrowaliśmy do TDP (co niektórzy) to też Gringo załatwił zamknięcie i szlaban na spam w dziale
Teraz zeszliśmy do podziemi i siedzimy w działach regionalnych, tam prawie nikt nie zagląda był zielony ale spoko typ, starszy (48l) to mu ambicja i woda sodowa nie uderza z powodu zieleni (jak niektórym)

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 22548 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37574
Sasiad w Odżywkach i suplach nam też spamu nie pozwalali nowego zakładać

Ps. chcemy skombinować z kolegami siłkę w piwnicy, skąd łatwo dorwać duże lustra ?

masz tiesto ?
A to w tabletkach ? :)


Pomogłem? Rozwiązałem problem ? Przyznaj SOGa :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
Ty koleżko, świeżak tu jesteś ale po spamach latasz, to kultury Cię nie nauczyli? ze na przywitanie po SOGaczu się wbija?

popytaj w sklepach z używanymi meblami itp. np. drzwi z lustrem od szafy sypialnianej, niektórzy też kombinowali ze kupowali folię na allegro i naklejali na szybę, ale jak to wychodziło to uj wi, bo już nie mówili o efekcie można sie domyślać

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 22548 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37574
Latać po spamach latam, sam nawet wymagałem od świeżaków Sogaczy, człowiek zapomina jak to jest być zdegradowanym do szeregowego

masz tiesto ?
A to w tabletkach ? :)


Pomogłem? Rozwiązałem problem ? Przyznaj SOGa :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Markus Ruhl

Następny temat

Ile km biegać?

WHEY premium