SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

nie dla zielonych. prosze o szybkie odpowiedzi

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2546

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 392 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4510
Zastanawiam się czy jest sens chodzić dalej na siłownie (staż 2 lata, trening 3x w tyg). Diety nie ma i nie bedzie przez najblizsze 2-4 lata(powody finansowe i nie tylko)[staram się jejsc jajka twarogi itp ale jem co jest] raz na pare miechów moge skrecic jakas odzywke taka do 150 zł... no wiec pytam jest sens ćwiczyć regularnie i myśleć o dobrych efektach?

DOPÓKI WALCZYSZ JESTEŚ ZWYCIEZCĄ
SIŁA I HONOR
WHITE POWER
krwawy mściciel z hollywodzkich filmów

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 222 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2840
Bardzo słuszna decyzja. To ludzka rzecz, że czasami przychodzą chwile załamania. Grunt to nie poddawać się iść pod prąd.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1021 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 27408
Efekty jak efekty, moim zdaniem jaieś będą. Jezeli to lubisz to cwicz :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 392 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4510
huh to Amerki nie odkryłes (bez urazy) wiem ze jakies benda pytam niezielonych czy jest sens to ciągnąć. się pytam czy jest sens i czy beda dobre wyniki? czy nie ma opcji i zaczekac pare lat az bede mogl sobie pozwolic na diete itp?

DOPÓKI WALCZYSZ JESTEŚ ZWYCIEZCĄ
SIŁA I HONOR
WHITE POWER
krwawy mściciel z hollywodzkich filmów

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ćwiczyć na pewno jest sens - chyba że po prostu nie dojadasz (tzn jesteś głodny często.. chodzisz spać głodny) - wtedy niestety nie poradzę, chyab już lepiej oszczędzać energię?
Ale jeżeli masz co jeść, to ćwicz. Odżywkę moim zdaniem można sobie odpuścić skoro jak mówisz na żarciu oszczędzasz - lepiej tę kasę na żarcie dołożyć.

a w ogóle to pesymistycznie podchodzisz do sprawy, wiesz już na pewno że 2-4 lata NIC się u ciebie nie ruszy? to kawał czasu. nigdy nie wiesz co się może zdarzyć. No chyba że dostałeś 4 lata a po 2 możesz wyjść..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1837 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13164
Ćwicząc nie tylko robisz muskulaturę ale również nawyki. Poza tym mięśnie pamiętają, nie ma że robisz dla picu. Ja osobiście mam kasę na odżywki itp ale w tym momencie chcę wyrwać tyle kg ile się da z pożywienia i zwykłego treningu. Myślisz, że wokół odżywek się kręci cała siłownia? A jak starasz się jeść co mo masz jeść, to naprawdę nie chodzi tylko o zbilansowanie kcal i z zegarkiem wpieprezania kolejnej porcji ryżu z kurakiem. To również szamanie "Swoje" ale jednak masz świadomość co jesz.

IMO: ćwicz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 392 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4510
huh to nie tak odzywke moze mi ojciec kupic ... nie chcialem o tym pisac no ale ok: rodzice po rozwodzie mieszkam z mama i jej nie stac ani nie ma czasu zeby mi jakies diety robic ani kupować tyle zarcia. puki co sie ksztalce wiec przez 2-4 lata nie bede wstanie zdobyc wiekszej ilosci pieniedzy. chcesz to zobacz na profil jest wypeniony

DOPÓKI WALCZYSZ JESTEŚ ZWYCIEZCĄ
SIŁA I HONOR
WHITE POWER
krwawy mściciel z hollywodzkich filmów

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 135 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2817
nie ma sensu i odpusc albo sie w cos angazujesz i sie temu poswiecasz albo daj se spokoj bo bedzie to tylko strata twojego czasu. kulturystyka wymaga poswiecen

www. *****************

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 392 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4510
matt_krk nie mowilem ze odzywki to wszystko wiem ze to dodatek i znam podstawy żywieniowe. chodzi o to ze nie mam siepy na trzymanie odpowiedniej michy albo zeby codziennie miecho jejsc

nie chcodzi ze sie nie angazuje tylko kur*a kwestia nietrzymania diety itp czytajcie troche a nie nabijacie bezsensu posty

DOPÓKI WALCZYSZ JESTEŚ ZWYCIEZCĄ
SIŁA I HONOR
WHITE POWER
krwawy mściciel z hollywodzkich filmów

...
Napisał(a)
Usunięty przez Banan za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 135 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2817

www. *****************

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1837 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13164
karas15 nie ubliżę Ci tylko dlatego, bo nie chcę pisać mi się drugi raz tego posta.

Nie słuchaj kolegi serdecznego powyżej. Nie każdy musi być kulturystą, jak naukowcem czy lekarzem. Ćwiczysz dla siebie, wiadomo. IMO spory czynnik bierze na siebie to czy ćwiczysz w domu, czy nie. Jak musiałbyś wydawać kasę na siłkę, przy sytuacji powższej to różnie to bywa wiadomo. Ale jak masz siłkę w domu/ u kumpla nie zastanawiaj się. Jak najdzie Cię ochota wskakuj pod sztangę i jazda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 392 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4510
chodze na siłownie treningi 3x w tygodniu od 2 lat caly czas regularnie dzieki za odpowiedz

DOPÓKI WALCZYSZ JESTEŚ ZWYCIEZCĄ
SIŁA I HONOR
WHITE POWER
krwawy mściciel z hollywodzkich filmów

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pasy Neoprenowe?

Następny temat

Hantelki ?

WHEY premium