SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Szybkie Pytanko

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 637

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez anubis84 z działu Szybkie pytanie.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 63
Chcialem poprosic kogos kto sie zna na kulturystyce zeby powiedzial mi czy wymiary mojich miesni(na profilu) sa prawidlowe dla mnie. WAGA:70kg WZROST:185cm P.S:Zaczolem cwiczyc na silce dopiero miesiac temu. Z Gory Dzieki :D
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
trenujesz miesiąc, czyli tak naprawdę to staż zero, potrenuj jeszcze z rok to moze efekty jakieś będą, daj fotę bo po wymiarach to se można.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
co to znaczy prawidłowe według Ciebie? jak ktoś Ci napisze ze tak to przestaniesz ćwiczyć? a jak że nie to dojdziesz do wniosku ze się nie nadajesz do tego sportu i też przestaniesz ćwiczyć? po hvj takie głupie pytania? czego Ty sie spodziewasz po miesiącu ćwiczeń?
j.w. poćwicz jakiś czas to się coś okaże bardziej czy masz predyspozycję, czy musisz ciężej walczyć z genetyką o każdy centymetr

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 4191 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44168
trochę za mało, musisz jeszcze poćwiczyć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5127
po miesiącu to nic nie zbudowałeś kolego. bo nie miałeś kiedy, miesiąc to nic.
masz podany tylko biceps a czy 33 w kablu jest "prawidłowe"? zerknij w lustro lub zapytaj kobiety.
nie pytajcie o takie rzeczy "czy na mój staż...", odetnijcie się od tego. skupcie się na posuwaniu do przodu o ile się tylko da, choćby o kilogram na sztandze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3754 Wiek 6 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 49667
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sposób na korozje

Następny temat

domowa siłownia

WHEY premium