SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

OCENA SIŁOWNI PROSZE O ODPOWIEDZI!!!!! SZYBKO!!!!

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2066

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 787


Oto moja nowa siłka prosze nie komentować dopuki nie wkleje wszystkiego. A potem prosze o oceny.

to jest moja siłowni prosze poczekać będzie wicej.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 109
Po 1 wyłącz caps lock.
Po 2 pisze się ważę i są też takie znaki jak '.' ','
Po 3 jeśli Ci to wystarcza to wg mnie jest ok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 787


a tu znowu cała siłownia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 787


a tu ławka do brzuszków itp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 787


a tu hantle i trochu obciżenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 157 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1316
Przeciętnie (mało obciążenia i miejsca)
Myśle, że zamiast ławki do brzuszków lepsze by były poręcze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 787


a tu drążek od którego się zaczynało hehe :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A tak spytam z ciekawości, gdzie jest obciążenie ? i czym robisz biceps?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 787


a tu sama ławeczka ma skos w dół płaska i do góry

TERAZ PROSZE O OCENE TYLKO BEZ TAKICH RÓŻNYCH DOCINEK MAM 14 LAT I WEDŁUG MNIE JEST SUPER DO KOŃCA ŻYCIA NIE OPUSZCZE TEJ SIŁKI DOMOWEJ!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 787
OBCIĄŻENIA JEST 55 KG I JEST PONAKŁADANE NA SZTANGILEKI I SZTANGE A RESZTA 10 KG JEST POKAZANA Z HANTLAMI MI NARAZIE STARCZA BRAKNIE SIE DOKUPI!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 264 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4177
No to śmieszne obciążenie. Ale poćwiczyć można, mało miejsca ale lepsze to niż nic. Ogólnie jak jest sama ławka to nie uważam to za siłownię. Brakuję mi tu kilku sprzętów.

Never Back Down

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 787
OGÓLNIE TO JESTEM BARDZO CHUDY I JAK NARAZIE TO TYLKO NA PRZYSIADZIE ZROBIŁEM 50 KG KLATA MÓJ WYCISK TO 38KG REKORD WIĘC NIE JESTEM NARAZIE ZBYT SILNY I NIE POTRZEBUJE WIĘCEJ OBCIĄŻENIA ALE MI STARCZA WARZE 52 KG WIĘC TO NAPRAWDE BARDZO MAŁO!!!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co to za siłaczka?

Następny temat

Zmina cwiczen

WHEY premium