SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Głosowanie w konkursie Krata na Lato-wszystkie etapy

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 16078

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
3 pkt - maceek
2 pkt - drazekm
1 pkt - fanslaska

ocena taka a nie inna mimo że kolega maceek dał nieregulaminowe foty, za to formą moim zdaniem bezapelacyjne 1 miejsce, tylko drazekm może powalczyć na ten moment i nie odstaje, później długo nic a fan najwięcej mięcha mimo sporej warstwy fatu więc 3 miejsce





Zmieniony przez - kabo9 w dniu 2016-05-02 10:54:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5934 Napisanych postów 9099 Wiek 64 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 345944
1Drazekm
2.Fanslaska
3Bury07


To tylko wstęp do prawdziwej rywalizacji za miesiąc sądzę że kolejność będzie całkiem inna teraz oceniałem ogólnie sprawność i to co mi się podoba w wykonanych ćwiczeniach przez uczestników.
Krata na lato? jak oceniać tych co już kratę mają?i tych z fatem 20 i więcej %--myślę że ja będę sugerować się postępem w redukcji oraz poprawą ćwiczeń.w/g mnie Szajba za miesiąc będzie miał ładną przemianę,Fan to loteria będzie dobrze jak nie zagłodzi się micha pełna + aeroby przyczepką doczepioną do holenderki --trenerka Zosia pomoże spalić fat

Dlaczego Drazekm --super budowa na normalnym żarciu oraz ogólna sprawność, robi rzeczy których większość z nas ćwiczących nigdy nie zrobi
Fan --Ładna duża masa ,duże mięśnie i siła,trenerka pomoże odkryć 6-cio czy 8-śmio pak --
Bury --proporcjonalna ładna budowa mięśnie nie tylko brzucha ładne i silne --w mc duża moc
...
Napisał(a)
Usunięty przez ojan za pkt 1 regulaminu
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12125 Napisanych postów 30540 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130981
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12125 Napisanych postów 30540 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130981
ojan
Nie jest lekko być sędzią sprawiedliwym! Nie wszyscy uczestnicy zastosowali się dokładnie do regulaminu przy wstawianych zdjęciach.

drazekm 3pktkółko ze stania powala czyli największa ilość punktów
Gwid +nowyneo po 2pkt suma punktów z kółka i zdjęć jednakowa czyli 25 (bury07 - odjąłem 2pkt za moim zdaniem zbyt małe rozciągnięcie)
fanslaska + bury 1pkt

Wydaje mi się, że powinniśmy w przyszłości podawać kolejność wszystkich uczestników - zwłaszcza w konkursach etapowych.



Zmieniony przez - ojan w dniu 2016-05-02 14:08:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 42 Wiek 48 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3387
przepraszam za spóźnienie
wzrost 186
waga w trakcie dnia 95,7, rano 93,5 po wczorajszym grillu. tak dużo nie ważyłem od 2 lat a ma być niżej :(

Kółeczko - poszło 20x




i ćwiczenie do poprawy - przysiad:













Zmieniony przez - grubyfus w dniu 2016-05-02 15:54:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
Ojan- ale oceniamy chyba tylko zdjęcia? Ćwiczenia są oceniane przecież oddzielnie? Czy się mylę?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 2221 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 260326
Też tak mi się wydaje że jedynie zdjęcia a nie ilość powtórzeń na kółku itp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12125 Napisanych postów 30540 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130981
kabo9
Ojan- ale oceniamy chyba tylko zdjęcia? Ćwiczenia są oceniane przecież oddzielnie? Czy się mylę?

Czytając pierwszą stronę tego tematu należałoby oceniać i dane antropologiczne (nie wiem na jakich zasadach), siłowe (kółko), stan aktualnej formy (zdjęcia) oraz punkty dodatkowe za postęp w jakiejś (najmocniejszej) konkurencji.
Brałem pod uwagę tylko kółko i formę (a w niej zastosowanie się do wymogów regulaminu - były podane zdjęcia wzorcowe do wymaganej pozy).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
Piszesz tak jakby to był pierwszy konkurs organizowany przez mastiego . Dane antropologiczne zawsze były oceniane specjalnymi przelicznikami typu stosunek długości stopy do BMI . A inna sprawa że nie wiedziałem że można przyznawać miejsca ex aequo. Wróci masti z terenu to pewnie rozwieje wątpliwości .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12125 Napisanych postów 30540 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130981
Z pewnością masti rozwieje wątpliwości.
On jest tutaj wyrocznią ostateczną.

Kabo9 - nikt wszystkiego nie wie. To forum nas ubogaca w wiedzę.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Konkurs Krata na Lato 2016 - novyneo

Następny temat

Konkurs krata na lato 2016 - grubyfus

WHEY premium