SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Flacha11 dziennik - zabawa z sztanga 50kg Podsumowanie str 13

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13388

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 406 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7329
Sprawa jest dosc dziwna. Powiem tak rekord wynosi 30 powtorzen w treningu.
W domu cwicze i dysponuje 3 kg rurka plus obciazenie wiec prawie po 25 kg na bokach. Niby sie wydaje ze kazde 50kg podnosi sie tak samo otoz moim zdaniem lepiej sie podnosi 20kg sztange plus dwie 15 obciazenia.
Wiem bo bylem na silowni i nie raz widzialem ze tam idzie mi lepiej niz w domu. Bynajmniej nie jest to wina zle zwazonego ciezaru w domu:D:D.
Obecnie zrobiłem 30 razy. Mysle ze jestem w stanie zrobic wiecej gdybym mialsprawdzic rekord.

Dodam ze pierwsza 50 mysle ze wykonam w polowie lutego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 327 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9447
no flacha życzę powodzenia, powinienes dac rade przynajmniej 100 razy podnieść te 50 kg, czy ponad 150? zobaczymy, sog jak wejdzie jeśli nie, to tylko duchowy

Zmieniony przez - d.a.r.i.o w dniu 2008-01-26 20:04:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2164 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26899
No ja tez zycze ci powodzenia w wyciskaniu ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 406 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7329
Troche ostatnio nie mam czasu na wpisy. Z powodu usterek w moim komputerze nie bardzo sobie moge z tym poradzic. Poprostu nie potrafie zrobic formata a boje sie kombinowac.

Co do treningow ograniczam sie do klaty. Moge dodać ze ustanowiłem nowy rekord. W sobote wykonałem 35powtorzen 51kg sztanga. Jest to juz dobry wynik. Ale chciałbym przejsc etap 50 powtorzen.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 406 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7329
PODSUMOWANIE STYCZNIA

Musze przyznac ze ten miesiac pokazał że pomimo duzego wysilku wykonujac pompki w grudniu bylem jeszcze w stanie podniesc swoja sile oraz wytrzymalosc klaty.
Rozpoczynałem ten miesiac wykonujac 22 powtorzenia 50kg sztanga na ławeczce. Obecnie rekord wynosi 35 Wyniki tym dobry ze na poczatku jak i na koncu miesiaca proby obie byly na maksimum moich mozliwosci. Rekord 35 powtorzen nie uwazam za moj koniec mozliwosci z racji ze bywały momenty ze bylem naprawde w stanie podniesc wiecej lecz mialem jeszcze przed soba kolejne serie i chcialem dotrwac do konca. Przewaznie to uczucie ze moge wiecej pojawiały sie na silowni. Bylem 2 razy i 2 razy czulem power.
Na jednej z wizyt pobilem swoj rekord w maksie 110kg. Co bylo zaskoczeniem oraz wielkim postepem.
Natomiast 2 wizyta była na zawodach w Sosnowcu. Powyczerpujacych konkurencjach na kalte triceps oraz plecy. Po odpowiednim odpoczynku wykonalem ponad 30 powtorzen.
Co do odzywiania bazowałem na serze bialym z jogurtem oraz bananem. To własnie ten posiłek najczesciej goscil na moim stole.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 406 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7329
Na obecny miesiac nie mam pomyslu jak cwiczyc. Wiem co chciałbym poprawic. Przysiad oraz ogolna sile. No i wiadomo wytrzymałosc klaty. Przypuszczam ze robienie kilku serii danym ciazarem ktory juz spokojnie moge podniesc 30 razy jest bezurzutecznym treningiem. A 60kg to maksimum tego co posiadam. Mysle ze poprostu teraz z nim bede walczył.
Jest mały problem mianowicie nie wiem cobedzie w przyszlosci. Tzn nikt tego nie wie. Poprostu zrezygnowałem ze studiów i jestem potecjalna zwierzyna dla wojska i nie wiem kiedy mnie powolaja. Mam nadzieje ze bede miał mozliwosci cwiczenia tam oraz mozliwosc wystartoania na zawodach we Wrocławiu o ktorym marze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2926 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53926
Gratuluję styczniowego rekordu



Zmieniony przez - meraviglia w dniu 2008-02-05 12:40:07

Meraviglia!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 640 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6938
Flacha łajzo jestem z Tobą
tzn. duchowo:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 406 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7329
Prosze mnie nie obrazać:P:P::P:P:P

Zmieniony przez - flacha11 w dniu 2008-02-05 12:54:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 7667 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 81617
Co do odzywiania bazowałem na serze bialym z jogurtem oraz bananem

Rozwaliłeś mnie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Do poprawy trenig FBW

Następny temat

Problem z kręgosłupem

WHEY premium