SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Flacha11 dziennik - zabawa z sztanga 50kg Podsumowanie str 13

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13393

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 406 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7329
No stary musisz sprobowac mega power jest po tym. Ale na kiblu:). Nie no jedyny posiłek ktory zajadam regularnie codziennie wiec moge napisac ze jem to reszte zywnosci co mi wpadnie w reke.

Zawsze marzyłem by wstawac rano i gotowac 6-7 posiłków na cały dzien i dopojemnikow prozniowych i do lodowki. Nigdy nie udało sie..... To wczesne wstanie:D:D:d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 406 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7329
http://pl.





Umieszczam filmik z rekordu. Jest to moj pierwszy i jak widać (raczej nie widac) wszystkie aspekty sa kijowe.

Żle oswietlenie. Filmik był w formacie mov i znalazlem jedynie program ktory w 50% przeistacza w AVI wiec nie ma całego rekordu lecz tylko poczatek.


Chetnie wysłucham rad jesli ktos est w temacie.


AHA NO I REKORD WYNOSI 36 POWTORZEN Z 50 KILOGRAMOWA SZTANGA



Zmieniony przez - flacha11 w dniu 2008-02-12 19:31:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 406 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7329
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 640 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6938
krzywo trzymasz sztange

spoko loko:D grunt, że idzie!:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 406 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7329
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 406 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7329


Aktoalne foto jak widać troche sie zapusciłem. Co prawda na zdjeciu jestem po obiedzie. ( spagetti ) wiec ogolnie brzuch pelny zarcia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 640 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6938
abs2 i jedziesz!:D:!:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 406 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7329


A o to moj obiadek. Szerszeń Brzuszki są fajne siła sie liczy. Nie no zaczne ćwiczyć poki co aeroby odpadaja chyba ze ktos wymysli jakies cwiczenia przy ktorych nie moglbymuzywac nog. Poniewaz u lewej nogi skreciłem kostke i nie wolno mi jej przemeczac wiec bieganie odpada.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 406 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7329


A o to zdjątko z paru chwil. Bez rewelacji ale zawsze cos.

Kurde dziś sie wazyłem i 91kg. Ide w góre bez zatrzymki.
Ostatnio mojej dziewczynie kupiłem jakas gazete , a w ten gazecie program dieta. I np dziś mi wyszło ze zjadłem 3000kcal. A zjazdlem zaledwie 2 posilki. Rano 700ml mleka z musli ok 200-300g
Obiad 250g makaronu i 400g miesa wołowego z sosem i serem zółtym. Zeszta widac posiłek powyzej. Musze cos pomyslec nad dieta bo takim sposobem to chyba nie posiagne długo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 406 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7329
No i już jakos z dieta jest wporzo. Teraz musze cos pomyslec z treningami, poniewaz nie mam i nie bede mial dlugi czas mozliwosci cwiczyc na laweczce wiec chyba jedynie pompki na krzesłach mi pozostaja. Aktualnie przeprowadzam sie do piwnicy gdzie na dzien dzisiejszy nie ma nic. Sciany ten tynku brak wylewki na podlodze tzn piasek a dokladnie mowiac wiury po cieciu drewna, do tego dochodzi pełno gratów ktore lezały około 20lat.Prace remontowe juz ruszyły. Co prawda praca jest dluga i monotonna a zarazem w ktorej konca nie widac. Za miesiac siłownia mysle ze bedzie otwarta.


DO TEGO CZASU ZAWIESZAM TEN DZIENNIK. ZACZYNE ĆWICZYĆ TO OD CZEGO ZACZYNAŁEM CZYLI POMPKI.

CHetnie wysłucham sugesti w kwesti wyzwania jakie mam sobie wytyczyc na ten czas w ktorym nie wznowie treningow na laweczce.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Do poprawy trenig FBW

Następny temat

Problem z kręgosłupem

WHEY premium