SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Flacha11 dziennik - zabawa z sztanga 50kg Podsumowanie str 13

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13396

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 406 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7329
Sicilia dokładnie o takim programie myslalem. Ze zrobie ciezarem 150 powtorzen a potem kilogram wiecej. Tylko ze ja pewnie nawet sama sztanga domowej roboty ktora wazy 3 kg nie zrobie tyle powtorzen:D:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 640 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6938
jestem pod wrażeniem:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1390 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39925
flacha, od czegoś trzeba zacząć Może nie za pół roku, ale za rok, dwa, trzy dasz radę wygrać te zawody
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 406 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7329
koledzy moim drodzy:P:P Moze mi doradzicie jakies suple do treningu. Bo mam kłopota:D

Jutro na treningu postaram sie wyczuc co pierwsze odpada czy klata czy tric. Równiez przydało by sie powoli szykac najlepszego ustawienia dłoni na sztandze mam na myslisz sztange.

Zmieniony przez - flacha11 w dniu 2008-01-04 15:20:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 406 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7329


trening udany pomimo bólu w kregosłupie. wykonałem rozniez rozpietki 4x20 2 serie rozciagania, ale to standard wiec nie zapisuje. Dodatkowo zrobilem leżacego francuza 4x8 30 kg
Nie wiem czy to forma dnia czy poprawiła mi sie delikatnie wytrzymałosc na mniejszych ciezarach. Dodam ze 20 kg sztanga zrobilem 60 razy wiec moje 150 powotorzen 50kg to jak bajka wyglada:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1741 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 57710
Powinny byc jakies filmiki w takim dzienniku

We ride together We die together. Bad Boys for life

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 406 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7329
Na poczatku postaram sie jakies zdjecia wkleic. co do filmów to troche sie nie znam jakbym mogl nawet tu wkleic:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 11262 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 109635
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1390 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39925
koledzy moim drodzy:P:P Moze mi doradzicie jakies suple do treningu. Bo mam kłopota:D

Chyba przydałyby się jakieś antykataboliki, bo przy takim wytrzymałościowym treningu mięśnie pewnie się będą "palić". A tak to trzymaj dietę i wcinaj ze 5-6 gramów węglowodanów na kg masy ciała, aby mieć energię na takie treningi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 7667 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 81617
Co do sup[li:

-ZMA na noc

-aminokwasy

-witaminy wzbogacone o żelazo
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Do poprawy trenig FBW

Następny temat

Problem z kręgosłupem

WHEY premium