SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Fatka z drewna- ku większej sprawności i lepszemu samopoczuciu.

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 58680

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Miło jest widzieć takie zadowolenie z siebie. I bardzo dobrze. No i najważniejsze że osiągnięcie celu sylwetkowe go nie oznacza końca treningów :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 150 Napisanych postów 311 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9139
Cel sylwetkowy jest in progress - marzę o umięśnionych ramionach :) Lubię wywijać hantlami, więc myślę, ze dam radę.

Na ostatnie zdjecie jedna z moich sióstr zareagowala " trochę jesteś przygruba, ale przynajmniej masz wszędzie po równo" :D


Z innej beczki: odkryłam, że mogę się podobać. Wkrótce 31 mi wybije na liczniku, a ja mam branie jak nigdy ;) Przy czym kompletnie nie wiem co wtedy robić, bo to nowość dla mnie. Chyba chodzi o to, że dobrze się czuję ze swoją powłoką cielesną i to widać - zmieniła się energia.
Jest jakaś instrukcja jak się zachowywać, gdy ktoś okazuje zainteresowanie a samemu jest się buraczkiem? :D


Zmieniony przez - fattyciak w dniu 2019-07-13 14:45:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Oj tak pewność siebie (nie przesadzona) jest u kobiety wielkim atutem. Znam to z autopsji z okresu kiedy byłam zadowolona
Instrukcji żadnej nie kojarzę chociaż pewnie jak poszukasz na Yt to się znajdzie bo są specjaliści od wszystkiego :p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
fattyciak

Jest jakaś instrukcja jak się zachowywać, gdy ktoś okazuje zainteresowanie a samemu jest się buraczkiem? :D


Można o imię zapytać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5995 Napisanych postów 10061 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 214367
Bardzo fajna forma plażowa cieszę się , ze spełniłaś cel i dobrze się czujesz we własnym ciele - bo jest z czego być zadowoloną!

Ja też kiepsko znoszę gwar w pracy , mam problem ze skupieniem się i moja produktywność spada ale nie ma na to rady - gra muzyka, tv włączony, wszyscy gadają, w 60% o głupotach, w 40% o pracy. Lubię czas, kiedy jestem w biurze sama.

I jak rozwiązałaś problem posilkow na zimno ? Tez bym stawiała na omlety, placki, mnie to i owsianka na zimno by smakowała.

""Doubt is enemy number one of progression"
Dziennik : http://www.sfd.pl/DT_MissInvincible-t1065640.html

Blog kulinarny: http://www.sfd.pl/[BLOG]_MissInvincible_w_kuchni-t1100371.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 150 Napisanych postów 311 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9139
Zrobiłam coś na zasadzie pancake'ków z odżywki białkowej - tylko muszę jeść je z dużą ilością dżemu bo mam tendencje do czkawki.

Nie odzywam się, bo się zapuściłam. Przyjechała moja siostra na wakacje, czas upływa mi na dokuczaniu wątrobie za pomocą alkoholu i niezdrowego żarcia. Miało to swój urok, ale już mam dość. Czuję się źle, jestem opuchnięta i cała pryszczata - nie jest to zasługa zbliżającego się okresu, bo jestem po. Niestety, to jak się odżywiam widać u mnie po paszczurku.

Muszę wrócić na właściwe tory. Dietowo zaczynam od dziś. Treningowo nie, bo kacuję ;/


Zmieniony przez - fattyciak w dniu 2019-08-11 10:34:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36027 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679722
To trzymam kciuki za silną motywację do trzymania się zdrowszej miski. Jak coś szkodzi - to jednak lepiej tego unikać.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Na kaca najlepsza praca ;p trzeba wyjść z tego wiru koniecznie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 150 Napisanych postów 311 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9139
Sobota i niedziela treningi zrobione. Wróciłam do gry. Jeszcze tylko z żarciem się ogarnąć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 150 Napisanych postów 311 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9139
Staram się też zredukować cielsko - a słabo radzę sobie z uczuciem głodu. Właściwie to sobie nie radzę ;)

Dzisiejsza miska:

śniadanie:
- jajecznica z 2 jaj z pomidorem
- 2 kromki chleba ciemnego, ale pełne ziarno to nie było
-kawa z mlekiem ryżowym

W pracy:
-2 banany
-2 nektarynki
-miska owsianki na wodzie (duża)

**mój klasyk na śniadania pracowe to właśnie owsianka na wodzie + banan. Dodałabym wegańską odżywkę białkową ale mam niezbyt dobrą ;) )

Obiad:
-zupa z czerwonej soczewicy(pomidor, papryka) x 2 michy
-dopchałam chlebem :P

Podwieczorek:
- sok z buraka 100 % 300 ml
- 5 moreli

Na kolację nie wiem. Jak się uda, to nic, ale jestem żołądkiem na 2 nogach. Może znów micha tej zupy wpadnie - ze 4 porcje jeszcze będą.

Dziś dzień bez treningu, może wieczorem zrobię sobię 20 min z gumami. Jutro w planach wizyta na siłowni, więc czas spakować się zawczasu i schować torbę przed kotem( 3 tygodnie temu mi naszczał... )




Zmieniony przez - fattyciak w dniu 2019-08-19 19:52:42

Zmieniony przez - fattyciak w dniu 2019-08-19 19:53:36
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

prośbą o pomoc w diecie na "mase"

Następny temat

Trening cardio, kiedy?

WHEY premium