SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Fatka z drewna- ku większej sprawności i lepszemu samopoczuciu.

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 58668

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 150 Napisanych postów 311 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9139
Fatka już nie z drewna.

Fatka z pluszu :D Wszystkie ciuchy mnie cisną, plusz widzę i czuję, ale, że ujrzę 7 z przodu na wadze, to się nie spodziewałam :D

Jest 71,1 kg - czyli mam co robić :D

Czekam aż mi otworzą baseny, bo w tym tempie ja zaraz i 8 dych przyatakuję.


Zmieniony przez - fattyciak w dniu 2021-04-19 18:05:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12165 Napisanych postów 22004 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627403
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6518 Napisanych postów 36026 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679702
No właśnie - pisz regularnie, a my będziemy motywować i pomagać w trudnych momentach.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 150 Napisanych postów 311 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9139
W takim razie będę.

Ja i umiłowany misiek ze Śląska jesteśmy związkiem który je. Nic tylko pasza i pasza, co będziemy jeść? I nam doopy rosną.
Dodam, że doopę to on ma lepszą niż ja. Genetycznie krągłą i sterczącą, jak idzie do kuchni to mu na tę dupinę kubki kładę, i zanosi bez zrzucenia :P;) Tak dla wizualizacji jak go matka natura w zakresie siedzenia obdarzyła.

Nie ma sprawiedliwości na świecie, ale to od dawna było wiadome.

Poza tym pojawiło się piwo książęce Cherry i to jest takie dobre <3

Czekam aż się pogoda ustabilizuje i ruszam z działkowaniem - póki co, to nasadzone przeze mnie kwiatki na zmianę stoją w wodzie, lub pod śniegiem. Czekam i na basen.

Póki co spacery z najlepszą suczką w mieście. Upasioną suczką.
Tu podgląd suczej sylwetki z lutego, nic nie schudła. Pasujemy do siebie.






Zmieniony przez - fattyciak w dniu 2021-04-20 10:38:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12165 Napisanych postów 22004 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627403
No Pani - Ty się ogarnij!
Masz taką fajną suczkę i nie robisz z nią dłuższych wypadów?
No i Miśka szkoda, zeby tak sie w domu chował - jakiś zdrowszy tryb życia sobie wspólnie zafundujcie. te poślady nie są dane na wieczność - sflaczeją na kanapie.






Zmieniony przez - Paatik w dniu 2021-04-20 10:46:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 150 Napisanych postów 311 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9139
Staram się, tylko pogoda musi być dobra. Jak nagle nas deszcz łapie, to pies traci władzę w nogach - kuli się na środku drogi i trzeba ją nieść :P dlatego przed dłuższym spacerem obczajam chmury i prognozę pogody :D

Faktem jest też, że mam mało wolnego czasu. Łapię dodatkowe zlecenia copywriterskie bo fajnie jest mieć więcej kasy... ale to pożeracze czasu.


Zmieniony przez - fattyciak w dniu 2021-04-20 11:02:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6518 Napisanych postów 36026 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679702
Czyli potrzeba aktywności krótkiej a intensywnej. Może jakieś interwałowe wysiłki, tabaty itp. Zawsze to jakaś opcja na spalenie kilku kalorii więcej.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3416 Napisanych postów 6136 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 264578
ło Pani - 71kg to faktycznie trzeba się brać za siebie

Zawsze rzucaj siebie na głęboką wodę - tam dalej jest do dna...

https://www.sfd.pl/[BLOG]_zdrowo_i_sportowo__Nene87-t1159713-s420.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 150 Napisanych postów 311 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9139
nightingal
Czyli potrzeba aktywności krótkiej a intensywnej. Może jakieś interwałowe wysiłki, tabaty itp. Zawsze to jakaś opcja na spalenie kilku kalorii więcej.


Skakanie jest bolesne - z moim platfusem szału ni ma.
Czekam na basen jak zbawienia. Otwierać, bo się zaczynam toczyć :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Może 71 samo w sobie nic nie znaczy ale patrząc na pierwszą stronę to różnica spora :P Biorąc pod uwagę zmienność sytuacji to warto znaleźć sposób na ruch, niezależny od obostrzeń :D Może będziesz z nami robić formę na lato? :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

prośbą o pomoc w diecie na "mase"

Następny temat

Trening cardio, kiedy?

WHEY premium