SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Fatka z drewna- ku większej sprawności i lepszemu samopoczuciu.

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 58848

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 150 Napisanych postów 311 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9139
Zawitałam wtedy ok 6 rano na siłownię, co zaowocowało treningiem ok godzinnym - bardzo dobrze się później czułam! Zamierzam tak co drugi dzień sobie chadzać :) Najpierw oczywiście byłam w stadium zombie, ale to zombie faktycznie spakowało sobie wieczorem klamoty, tylko złapało torbę i się powlekło. Obudziłam się już na miejscu. A w soboty i niedziele robić nieco dłuższy trening, w każdy dzień na inne partie.
Wczoraj trening na siłce zaliczony, dzisiaj, za godzinę wybieram się również, z siostrą, która ma mnie za mentora a nie powinna :P Niestety ona ma czas tylko w nd, a wtedy nie ma trenerów. Będzie to trening pod hasłem góra, szczególnie ręce bo to mój słaby punkt i coś progresu nie widzę.
Dobra, przesadzam, coś tam jest - mam wrażenie, że skóra na ramionach lepiej leży :P ;)



Zmieniony przez - fattyciak w dniu 2018-06-24 09:38:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 150 Napisanych postów 311 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9139
Aktualizacja z dzisiejszego treningu - bardzo zacnie :) Martwy ciąg z kettlem, hip thrust ze sztangą 20 kg a poza tym ręce i plecy.
Odważyłam się pójść na maszynę do podciągania i będzie to chyba mój drugi ulubiony sprzęt - jutro bedę czuła plecy. Dzisiejszy trening bardzo na plus, szło mi :) A jaka głooooooooodna wyszłam stamtąd.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 460 Napisanych postów 1592 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 229519
Gratulacje - tez sie strasznie czaje z tym probowaniem nowych rzeczy. Maszyna do podciagania jest na mojej liscie ale odwagi brak.
Ciekawa jestem ktory sprzet jest ulubiony?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679754
Ogólnie to te maszyny do podciągania są takie sobie. Wyrabiają trochę złe nawyki pod kątem samodzielnego podciągania. No ale próbować trzeba wszystkiego co się ma dostępne. To też pozwala lepiej poznawać swoje ciało i różne rozwiązania treningowe.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 150 Napisanych postów 311 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9139
Teapot

Ciekawa jestem ktory sprzet jest ulubiony?


nie wiem jak się nazywa- plecy na nim się robi. Zasiadam sobie okrakiem, z przodu poducha abym do przodu nie poleciała i obiema kończynami przyciągam do siebie nisko umiejscowiony ciężar. Optymalny ciężar dla mnie to 25 kg na rękę, w listopadzie startowałam od 10 kg. Na tym sprzęcie z niewiadomych przyczyn wchodzę w stan medytacji i chyba to mnie tak przyciąga... ;) Gdy jeszcze chodziłam na siłownię w godzinach, gdy bywają trenerzy jeden z nich mnie podsumował, że wystarczy jak 2 x w tygodniu sobie plecy zrobię a nie, ze co mnie zobaczy to ja zawsze na tej samej maszynie.


nightingal, ja maszynę do podciągania traktuję jako starter- NIGDY się nie podciagnęłam sama. Będę upierdliwie próbować zrobić to samodzielnie - póki co ściągam łopatki zwisając bo tylko tyle mogę.

Jakby mi ktoś jeszcze w październiku (bo chodzę na siłownie od listopada) powiedział, że się wciągnę to bym go wyśmiała... a dziś, jak się wyrobię do nocy ze zleceniem to pakuję torbę i na 6 rano śmigam zażyć hantli i podciągania wspomaganego.

Siłownia głównie pomaga mi na głowę. Ale i widok tyłka wyżej i jakoś tak krąglej, jest zacny - nie przeczę, że swą dupinę oglądam przed lustrem. I czuję się bardziej zwarta, a mniej budyniowata.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679754
Same plusy z tej siłowni - coś dla ciała, coś dla głowy. Tylko korzystać.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 150 Napisanych postów 311 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9139
Po tygodniu przerwy na broczenie i słanianie się wróciłam na siłkę - cóż, regularnie sprawy menstruacyjne psują mi szyki treningowe.

Dzisiaj plecy i ręce - tylko gdy chodzi o ręce to czuję, że mogę więcej je pokatować ale jakoś tego nie robię.

Jutro w planach nogi, zad i brzucha nieco - mam czas. A na tygodniu w planach powrót do porannych treningów, czyli szykowanie torby na siłownie wieczorem.


Zmieniony przez - fattyciak w dniu 2018-07-07 22:48:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 150 Napisanych postów 311 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9139
Wczoraj zacny trening się odbył, poślady bolą. Dzisiaj pływanie bardzo rekreacyjnie.
Z produktami mlecznymi jest różnie, ale dobrze reaguję na skyr i innego typu jogurty naturalne, więc pokusiłam się o kefir. Olaboga, tak mnie wzdęło, że przez balonik jaki powstał nie mogłam się wyprostować. Jutro, o ile wstanę - 1,5 h trening na siłowni z rana.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 150 Napisanych postów 311 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9139
Nie wstałam, ale 10 lipca poszłam na siłownię po pracy. Tak jak i dzisiaj. Pasowałoby mi tam skoczyć jednak rano bo wtedy sala z wolnymi ciężarami jest wolna- później robi się tłok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 150 Napisanych postów 311 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9139
Dzisiaj trening trochę ponad 1,5 h . Poszłam na 10 i byłam sama na siłowni, wszystkie sprzęty moje <3 zrobiłam hip thrust z 25 kg i później ręce i plecy. Baryłę i nogi jutro, bo niedzielny trening z siostrą mam.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

prośbą o pomoc w diecie na "mase"

Następny temat

Trening cardio, kiedy?

WHEY premium