SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Fatka z drewna- ku większej sprawności i lepszemu samopoczuciu.

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 58692

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3416 Napisanych postów 6136 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 264578
a koleżanki mamie usunięto macicę przez endometriozę. Druga znajoma przez endometriozę i ciążę musiała mieć 3 operacje usuwające zrosty. Co osoba to inny scenariusz niestety. Najlepiej słuchać lekarzy w tym przypadku

Zawsze rzucaj siebie na głęboką wodę - tam dalej jest do dna...

https://www.sfd.pl/[BLOG]_zdrowo_i_sportowo__Nene87-t1159713-s420.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 150 Napisanych postów 311 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9139
Moja mama miała 5 ciąż i dalej cierpiała. Uspokoiło się po histerektomii właśnie — chociaż i to nie jest regułą.

Paatik
Mój As nie ma świadomości istnienia rzeczy o których piszesz... więc nie zauważa ich braku.


z tego co rozumiem to facet tak?

Autyzm u kobiet to inna para kaloszy — długo sądzono, że dotyka to tylko chłopców i diagnostyka ułożona jest pod płeć męską. Kobiety potrafią fenomenalnie się maskować aby ukryć braki. Sarah Hendrickx, psycholog kliniczny, specjalistka od autyzmu zdiagnozowana została w wieku 42 lat ;) Wcześniej uważała, że autyzm dotyczy tylko jej męża i synów.

Coś może być na rzeczy, ale póki cienko przędę finansowo, zostawiam to w sferze domysłu. Tłumaczyłoby uczucie kaca na trzeźwo, gdy przebywam w miejscu pełnym bodźców, podskakiwanie i machanie rękami, gdy jestem pobudzona (siostra miała ze mnie zawsze polewkę, że odlatuję do ciepłych krajów). Z tym to w ogóle przypał... orientuję się, że to robię na ulicy, gdy ktoś zaczyna się na mnie gapić :/


Zmieniony przez - fattyciak w dniu 2022-01-13 11:49:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679731
Fajnie że wpadłaś. Nie uciekaj, zostań, pisz. Pozytywna z Ciebie osoba i bardzo dobrze się czyta Twoje posty. A poza tym dużo zdrowia życzę - reszta mało ważna w sumie.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12178 Napisanych postów 22021 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627490
A co Ci da diagnoza? Juz teraz wyłapujesz zachowania, które być moze odbiegają od złotego środka...
No to powiedz sobie, ze faktycznie jesteś w spektrum. I co teraz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1664 Napisanych postów 1846 Wiek 36 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 16821
Dla ludzi z autyzmem diagnoza to jest czasami kluczowa sprawa. Niektórzy całe życie czuli się "jacyś dziwni", a diagnoza często bardzo im pomaga i jest pierwszym krokiem do tego, by lepiej radzić sobie z problemami i ze sobą. Nie wszyscy tak mają, niektórych niewiele to obchodzi, a innych bardzo. Nie wspominając już o tym, że interakcje z otoczeniem też bywają prostsze, gdy możesz powiedzieć "tak, jestem ze spektrum". A autyzmów jest w cholerę, każdy przypadek jest inny i faktycznie kobiety często latami maskują objawy, ale płacą za to wysoką cenę.

Jeśli nie masz kasy na diagnozę to spróbuj na własną rękę oczytać się w temacie, może już to Ci jakoś pomoże. Ja nie mam problemów tego kalibru, a ostatnio pochłaniam różne książki psychologiczne i znalazłam w nim mnóstwo bardzo pomocnych rzeczy. Na pewno są jakieś darmowe materiały dostępne w sieci albo jakieś niedrogie książki :)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679731
Samemu sobie to można wszystko zdiagnozować niestety. Im więcej się czyta tym więcej się znajduje w sobie problemów.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 150 Napisanych postów 311 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9139
Znów mnie wcięło. Sportowiec ze mnie taki, jak z koziej pupki akordeon.

Na siłownię nie wróciłam. Pływam, zaraziłam pływaniem mojego śląskiego niedźwiadka. Zaliczył niesamowity skok formy. Pruje jak 107-kilogramowa torpeda (zaczynał jako torpeda 116 kg).

Pozbyłam się ząbka mądrości — rwańsko spoko, ale potem łeb mi chciał odpaść przez 5 dni.
Zaliczyłam wizytę u fizjoterapeutki uroginekologicznej - sprawdziła mnie całą. Moje problemy z trzymaniem równowagi, to jednak zasługa kręgosłupa, a nie koślawości stóp. Mięśnie dna miednicy mam spięte na amen. Mam się skupić na relaksacji tylko nie wiem jak. Ponoć jak to ogarnę, to jest szansa ktoś tu pierwszy raz w życiu będzie mógł doświadczyć bezbolesnego seksu jednak nie bardzo w to wierzę.

1,5 miesiąca temu wdrożono farmakologiczne leczenie depresji i zaburzeń lękowych - faktycznie jest inaczej.

Oglądam kobiety ćwiczące kalistenikę, zachwycam się ich umiejętnościami i ramionami. Chcę wzmocnić ręce, bo ostatnio przy cięciu krzaków na działce ręce mi mdlały.

A z innych spraw... mam już 5 kotów. Czują starą pannę i lgną.


Zmieniony przez - fattyciak w dniu 2022-04-01 11:23:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12178 Napisanych postów 22021 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627490
Fajnie,ze żyjesz. Ech te wpisy raz na ruski rok.
Powodzenia w każdym aspekcie, poza kotami. 5 Ci starczy.
A z niedźwiadkiem to juz prawie stare małżeństwo jesteście. Graty!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679731
Pływanie to fajna forma aktywności. Obu moich synów chodzi na pływanie. Zdecydowanie warto.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 150 Napisanych postów 311 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9139
Paatik

Powodzenia w każdym aspekcie, poza kotami. 5 Ci starczy.


Spokojnie, 3 na tymczasie :D

2 buraski bierze moja kuzynka, tylko remont skończy, biało-bura gazela wyprowadzi się po sterylizacji. Cała trójca wyłapana z terenu ogródków działkowych — zajmuję się tamtejszymi kotami i ich los leży mi na sercu. Niestety wkrótce kolejna dostawa kociąt, ale pocieszam się, że sterylizacja i zgarniecie z działek tej trójki co mam w domu, to już jest coś.

Na foto tylko 4, bo mój kocur nie uznaje tych gówniarzy.



Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

prośbą o pomoc w diecie na "mase"

Następny temat

Trening cardio, kiedy?

WHEY premium