SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Fala/ konsekwencja, cierpliwość , przemiana

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 31552

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3597 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24639
Podsumowanko jest, ale jak mamy po Tobie "jechać" skoro nie ma za co?, może jakbyś wstawiła jakieś dokładniejsze wyniki, np. po kolejnych miesiącach to można by stwierdzić, że coś poszło nie tak, a tak to ja osobiście nie wiem, czemu nie jesteś zadowolona?? Wytłumaz mi czy ja dobrze rozumeim te tabelkę...: w czasie 6 m-cy schudłaś te 15,5 kg i analogicznie z centymetrami???? Są spadki, ja zatem gratuluję
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3685 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31715
Żyrafciu ty to za dobra jesteś no niby tak, ale to już za mną dziś czekają mnie duże zakupy, bo przewiduje 3 dni picia Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3597 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24639
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
elaine FitMax
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 16752 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 67661
3 dni picia ?


chyba wody co?;)

Co to za szaleństwa? taka regeneracja?:D:D:D no to życzę mega udanych zakupów i oczywiście picia z umiarem

:):)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1473 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7072
No moja kochana krzyczec nie bede, cm poszly przeciez w dol :) Ale dlaczego zdjec nie ma, to byl by doskonaly moment na podsumowanie, 6mcy minelo, duzo kg cm spadlo, zastanow sie czy nie warto zrobic mega podsumowania przed kolejna bitwa?

Uuuuu impreza sie szykuje, fajnie :) jesli i okazja przyjemna oczywiscie to dobrej zabawy zycze :)

Ze swojego dziennika nie mam twoj zasmiece i przyznam sie ze drugi tydzien nic nie robie, juz sie treningow nie moge doczekac :) A ty masz jakies plany na swoja przerwe? Ja polecam relaks kompletny z trzymaniem diety :)

Buziolki i usciski :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3685 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31715
Tak Ewelciu Obli mi zaleciła taka regenerację jutro podam przepisy na drinki które będę sobie dawkować

Patka a gość się ile tylko chcesz pierwszy tydzień będzie tylko aero w drugim wrócę na siłkę i zacznę podnosić Michy wiadomo na wiosennie zielono i zdrowo Buziole
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
Piękny wynik, szczególnie, że również poparty spadkami w cm, naprawdę to wymagało dużego samozaparcia. Gratulacje!!!

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3685 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31715
Dziękuję, u mnie takie cechy charakteru jeszcze mocno szwankują jest nad czym pracować Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2292 Wiek 53 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 108610
Fala Ty marudo...piękne masz wyniki....Gratuluję!
Za takie spadki dałabym się pokroić w plasterki
Szkoda,że nie zdecydowałaś się na wklejenie zdjęć do porównania...ale podejrzewam,że chcesz żebyśmy na koniec wszyscy pospadali z krzeseł:) spryciula

Życzę Ci udanej regeneracji, dalszych sukcesów i wytrwałości w walce o piękną figurę.

"Nigdy nie wmawiaj sobie, że nie dasz rady, bo wiara w siebie to połowa sukcesu".

Dziennik:
http://www.sfd.pl/[FIT]amadi__W_pogoni_za_zdrową_sylwetką_podsum/str.36,54_-t930827-s54.html

ART:
Dieta bez glutenu:
http://www.sfd.pl/Dieta_bez_glutenu__czyli_co_Ladies_powinna_wiedzieć.-t940054.html#post0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 489 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19769
Fala, jaki wynik
Tyle kg i cm pożegnałaś, SUPER!!
Gratuluje
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan do oceny

Następny temat

FBW --->prosze o pomoc czy dobrze ułożyłem

WHEY premium