SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Fala/ konsekwencja, cierpliwość , przemiana

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 31311

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3597 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24639
Fala ciężary bardzo ładne moc jest!!

Tygrysku Ty masz juz ten nowy dziennik? bo coś wspominałaś, ale nie widzę. Życzę dużo chęci na aero
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3685 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31715
Cześć Aga, aby tylko słabiej nie było a i wiesz co miałaś rację opuchlizną już zaczęła schodzić
Patka ty słodziaku jeden, ale mi przesoliłaś wczorajszy dzień był dobry, ale wcześniej nieźle przeginałam .
Zyrafciu dziękuje Ci, fajnie było na treningu, a Patka zapowiedziała że zakłada dziennik w niedzielę jak coś to będziemy ją ścigać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3685 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31715



Dziś zaczynam 3 dniowy detox, to się nawyciskam

Planowane menu

A.
1. pęczek pietruszki zielonej
1 jabłko
4 marchewki
2 łodygi selera naciowego
1 mały burak

B.
1. pęczek pietruszki
1/4 główki kapusty
garść szpinaku
2 jabłka

C.
1 pomidor
4 marchewki
garść liści szpinaku
2 łodygi selera naciowego

D.
1/2 brokułu
1/2 kapusty
2 marchewki
2 jabłka

E.
1/2 ananasa
1cm kawałek imbiru


Jabłka dowoli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Z mojego doświadczenia, zieleniny generalnie nie zaluj, garsc szpinaku moze byc dowolnie duza, czy lodygi selera naciowego 3 i 4 i wiesz jak te liściaste odwirowujesz to je scisnij zanim wlozysz do sokowirówki. Tak zegnij i w kupie wsadz wtedy więcej sie wywiruje mniej ucieknie Pietruchę to nawet dobrze razem z naciowym w rekach pozginać i zgnieść, nawet od razu możesz wlozyc jablko cale by to docisnac. Kapuchę w ćwiartkach liśćmi do dołu dawaj, uwaga klab sie ciezej wiruje wiec jak masz słabszą maszynę to mozesz wyciąć czesc , brokuły oczywiście w calosci razem z nozka
Acha i ni emusisz nic obierac z tych rzeczy, tylko umyj, a ananasa jako drugiego wsadzaj pierw imbir
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1473 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7072
Matko boska co to za menu???????? Dlaczego, po co, to tak mozna, to jakas dieta z tych cud? Zatkalo mnie....

Ciezarki masz sluszne, ja wlasnie obmyslalam od jakich zaczne i przy tobie wygladam slabiutko, dlatego tez pelny recpect :)

Zgadza sie w niedziele zaczynam nowy dziennik :) mam nadzieje ze bedzie ciekawie :)

Falusia jak sobie pomysle o pietruszce to mnie trzepie, zycze zeby smaczna byla :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
przeciez to oczyszczanie na 3 dni nie dieta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3685 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31715
Właśnie wróciłam ze spaceru, schodziłam się całą okolicę w poszukiwaniu świerzego szpinaku. Ludzie na hasło świerzy wciskają mrożony Dzięki Obli za wskazówki, tak zrobię z tą pietruchą, maszyny nie mam za super, ale jakoś sobie poradziła

Patka nafaszeruje się witaminami fajnie, że to już w tą niedzielę

Na dworze jest cudnie, dziś tez wróciłam z tulipanami ale ich mixować nie będę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
Matko boska co to za menu????????

Nie idzie żyć...

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
i co? dostalas? jak nie to moze byc inna zielenina, np. mangold, co ... no fakt w Polsce tez o to trudno, najwyzej bez szpinaku bedzie... chociaz on potrzebny jest, jakby nie bylo daj brokuła
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3685 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31715
Tak, na szczęście dostałam, przy okazji odnalazłam nowy warzywniak w okolicy, mają niezły wybór. Pozdrawiam

Wrong przynajmniej odpocznę od gotowania
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan do oceny

Następny temat

FBW --->prosze o pomoc czy dobrze ułożyłem

WHEY premium