SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ektomorfik, Endomorfik i Mezomorfik "Sylwetka prawdę Ci powie"

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 495134

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 70 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 653
Witam! Mam problem z określeniem jaki typ budowy reprezentuję, może pomoże ktoś.
Jestem ani gruby, ani chudy, tak jak mówią - taki w sam raz. Mam 16 lat, za dzieciaka na pewno byłem bardziej gruby, aniżeli chudy, z wiekiem jednak tkanka tłuszczowa się zmniejszyła. Mam potężne nogi, szerokie barki, na brzuchu widać jednak, gdy np. usiądę, wałki tłuszczu, gdy stoję nie ma takiego efektu wielkiego brzucha, łap też nie mam grubych. Mięśnie bicepsów zmieniły swą formę po paru dosłownie nieregularnych ćwiczeniach, może się mylę, ale myślę, że mój organizm prócz wydostania dużej ilości potu, zmieniłby zauważalnie swoją formę po kilkunastu przykładnych treningach. Dodam że mój ojciec za młodu i też później pakował trochę żelastwa i wyglądał mimo średniego wzrostu, na niezłego pakera (ma szerokie bary, klatę). To tak tylko dodałem, mam trochę nadziei, że jestem trochę typem mezo, ale nawet jeśli nie to nic straconego. Tak jak pisałem jestem typem pośrednim między grubym, a chudym. Wg opisu do żadnej grupy jakoś nie pasuję, bo:
-chudy jak patyk nie jestem, nie mam chudziutkich nóżek, płaskiego brzucha
-nie mam wielkiego brzucha, opasłych nóg i problemów z poruszaniem się, nie stoję z kuflem przy barze :)
-nie wyglądam jak Schwarzeneger w filmie "Terminator", jeśli budowa ciała (typ) jest dziedziczny i mamy go w genach, to jak do cholery ktoś może urodzić się z takimi mułami jak Schwarzeneger, chodzi pewnie o to, że ciało jest podatne na treningi i łatwo "się kształtuje"
No nic, czekam na jakieś wskazówki. :)

Jeszcze moje wymiary w skrócie:
175 cm wzrostu
65 kg żywej wagi

Zmieniony przez - Eikachhi69 w dniu 2009-03-21 12:22:05

Zmieniony przez - Eikachhi69 w dniu 2009-03-21 12:24:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1068
endo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 58 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 232
a co z tym treningiem dla ektomorfika? jaki on powinien być w końcu? czy nie leprzy byłby FBW ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 403
Wydaje mi się że jestem mezo. Mam długie kończyny jestem dobry w prawie wszystkich możliwych sportach(same medale i dyplomy{jednak mam to gdzieś}).Tylko, że mam 17cm w nadgarstku, ale mam 14 lat. Budowa ciala przypominam Mezomorfika, i jak trenuje to są efekty. Mam pytanie czy ten nadgarstek moze byc 17cm u mezomorfika?

No pain , No gain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2484 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23923
Jak na 17cm w wieku 14lat to duzo .. ,,Mam pytanie czy ten nadgarstek moze byc 17cm u mezomorfika? " a odpowiedz na twoje pytanie brzmi nie hahahaha. Czy Ty nie wiesz ze jeszcze urosniesz i twoje obwody zwieksz sie nawet jak nie bedziesz cwiczyl??



Zmieniony przez - Rafalsky89 w dniu 2009-05-02 22:17:54

Im trudniej
Tym łatwiej.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2533 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21926
"175 cm wzrostu
65 kg żywej wagi"

Eikachhi69
nie jestem w 100% przekonany że jestes endo ważac 65kg nie jesteś gruby araczej szczupły ale możesz miec predyspozycje musiałbyś dac zdjecie w gaciach inaczej ocenic typu sylwetki wg mnie sie nie da

Zmieniony przez - tommac20 w dniu 2009-05-02 22:23:10

Co mnie nie zabije to mnie wzmocni

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 3926 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28444
mam bardzo długie nogi średnie ręce krótki korpus,szeroka klata waskie biodra i talia... jak zaczynałem miałem 53kg i 173cm wzrostu, niby wszystko jak Arni tylko MASA MI NIE IDZIE!!!!. tylko że arni miał co tydzien dostawy mety nie urósłby 60kg w 2 lata jak gdzies pisało na sucho bo wtedy nie było suplementów!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 280 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4768
nie czytalem wczesniejszych postow ale jako jeden z niewielu reprezentuje typ mezomorficzny ;p w sumie kiedys nakladalem sie na ektomorfika ale teraz jestem 100% mezomorfik w sumie jest git zadnko kiedy cwicze ale jak juz cwicze mam za***iste przyrosty ;p

"Uznanie należy się człowiekowi, który jest na arenie; którego twarz naznaczona jest pyłem, potem i krwią; który odważnie dąży do celu; który myli się i wkrótce ponawia próbę; który w końcu zna triumf wielkiego osiągnięcia; i który jeśli nawet przegra, przynajmniej przegra dając z siebie wszystko, tak że jego miejsce nigdy nie będzie z tymi chłodnymi i tchórzliwymi duszami, które nie zaznały ni zwycięstwa ni porażki" -Theodore Roosevelt

Jesli pomoglem uraduj sogiem :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 7 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 623
wszyscy marudza, ja tam chciałbym byc ekto, caly czas suchutka masa zero fatu, zadnych redukcji i gowno prawda ze masa gorzej idzie bo idzie tak samo tylko, ze sucha

cwicze z ektomorfikiem, jak cos na silce nie idze najlepiej zwalic na ektomorfizm

a ja biedny endo musze sie redukować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 27 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 711
Witam. Ja mam 17 lat , 181-182 cm wzrostu xD (dokladnie nie wiem , bo sam sie mierzylem ;p) waze ok. 71 kg , bardzo malo tluszczyku , ladne miesnie brzucha . Masy mam mysle malo , ale rzezba jest bardzo dobra . Biceps-34,5 cm , przedramie ok 30 , lydka 37 cm , udo 50 cm , pas 78-80cm (zalezy ;P ) , biodra 90cm , obwod klaty 103 cm , nadgarstek 18 cm . wyniki mam dobre , tzn wyciskanie ok. 80 kg , mc 160 kg przysiad ok 100 kg . Jestem bardzo dobry w wielu dyscyplinach sportowych , wiele osiagniec . Jesli chodzi o diete to jest dosc dobra , gdy chce przytyc jem wiecej i w tydzien potrafie +2-3 kg przytyc i schudnac gdy rowniez tyle , gdy nie chce byc "az tak gruby" Nigdy nie bylem gruby , chudy rowniez nie . Moje 4 litery sa dosc male , klate mam szeroka i dobrze wyrzezbiona . Potrafie tez smialo pokonac dystans 12 km w dosc dobrym czasie (biegiem , a nie samochodem xD) Jesli chodzi o cechy charakteru to te wszystkie "dobre" z kazdej grupy , lecz czasami wydaje mi sie , ze jestem zbyt niski i jednak za malo waze ;p Jestem rowniez "dusza towazystwa" , potrafie sie dobrze bawic , lecz i skrywac cos w sobie . Wiec powiedzcie mi , kim ja moge byc ?? Mysle , ze 33,(3) kazdej "odmiany" :) Prosze o porady :]
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ile kosztuje profesjonalna silka??

Następny temat

Czy żel pod prysznic Adidasa rzeczywiście pobudza mięsnie?

WHEY premium