SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ektomorfik, Endomorfik i Mezomorfik "Sylwetka prawdę Ci powie"

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 495202

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1734 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6554
Ja jestem 100% Mezomorfik...
To tylko utwierdza co przeczytałem.
https://www.sfd.pl/Typy_budowy_ciała:_endomorfik,_mezomorfik,_ektomorfik-t124870.html

Wiesz co, spróbuj szczeknąć, jedno jest pewne;
groźny to ty jesteś, ale tylko przez internet.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 3926 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28444
jarzyn nie chwal sie, bo wszyscy już to wiedzą, tylko umiejętnie to wykorzystaj, pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 579 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 58291
ciekawy artykuł,
juz nawet u mnie na miescie wszyscy wiedza ze jarzyn to mezo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 762 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15813
wytrzymałość kości nie zależy od tego czy są grube.zależy to od wielu czynników np. od ilość wapnia w nim zawartych itp.znam wielu chudzielców co mają mocne kości i wielu grubasów co mają słabe.....

................

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1734 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6554
j/w
U mnie już połowa Wrocławia pizga z Ciebie Leon, że to Ty ten Ekto na pigułce...



Riposta... Ja bym takich filmów nie wrzucał na neta

Zmieniony przez - donJAZYRone w dniu 2009-12-07 19:43:46

Wiesz co, spróbuj szczeknąć, jedno jest pewne;
groźny to ty jesteś, ale tylko przez internet.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2484 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23923
Za jakiś czas(może do końca tygodnia) napiszę art. o tym jak profesjonalnie za pomocą metod, których używa się do badania olimpijczyków, określać swój typ budowy. Wszystko w tym arcie będzie się opierać o matematykę, do każdego z wyników będzie podana legenda do której będzie się dopasowywać swój rezultat. Robiliśmy takie pomiary na zaliczenie z Biologicznego rozwoju człowieka. Skończy się gdybanie...

Im trudniej
Tym łatwiej.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1734 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6554
Tu też nie ma gdybania... A logiczne myślenie i nie oszukiwanie samego siebie...

Mezomorfik:



Charakteryzuję się na pierwszy rzut oka, szerokimi barkami, a wąskimi biodrami, niski bf.

Endomorfik:



Charakteryzuję się potężną masa z minusem podlewania, i szerszymi biodrami

Ektomorfik:
Co do Ekto to raczej nikt nie ma wątpliwości... PZdr..

Wiesz co, spróbuj szczeknąć, jedno jest pewne;
groźny to ty jesteś, ale tylko przez internet.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1204 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21585
Wg. ciebie znawco jaki typ sylwetki prezentuje?

"Mam takie sukcesy jak w*******enie 30 dresiarzom na raz , i zmuszanie do gryzienia krawężnika takich pseudosiłaczy jak ty.
Czarny pas w mordobitsu freestylowym. Takze swoje plastikowe medale mozesz co najwyzej uzyc jako ochraniacze na zęby. "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1734 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6554
A umiesz czytać? Myśleć logicznie? Spróbuj to nie boli. Pzdr..

Wiesz co, spróbuj szczeknąć, jedno jest pewne;
groźny to ty jesteś, ale tylko przez internet.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 3926 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28444
donJAZYRone
na obrazkach pokazałeś tyoy sylwekti już rozwiniętych mięśniowo , niewiele jest takich osób, lecz wiekszośc jest an niższym stadium rozwoju mięśniowego,trudniej więc trudniej jest im określić typ budowy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ile kosztuje profesjonalna silka??

Następny temat

Czy żel pod prysznic Adidasa rzeczywiście pobudza mięsnie?

WHEY premium