SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ektomorfik, Endomorfik i Mezomorfik "Sylwetka prawdę Ci powie"

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 494973

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2484 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23923
,,90% ludzi ma wymieszane cechy tych typów." racja, warto dodać z 90% ma obsesję na punkcie, własnego genu,zaprzątając sobie głowę(niepotrzebnie) - zamiast zająć się kształtowaniem systematyczności i dyscypliny. Są też tacy którzy nadal mają nadzieję że ich gen ulegnie zmianie, pod wpływem treningu .
Tylu i ilu jest typowych mezo(5%), tylu jest typowych ekto, endo, - reszta to mieszanki.


Zmieniony przez - Rafalsky89 w dniu 2010-03-01 13:34:07

Im trudniej
Tym łatwiej.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 139 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 898
Typ endo i mezomorficzny.. super mieszanka co daje mi big warunki do sportów walki... ale niesmak i tak pozostaje ;/... :(((... Jakbym nie mógł byc tylko mezomorfikiem...... żall.. czuje sie gorzej..

sport:Kickboxing,muai thai
"Kiedy ty odpoczywasz, to twój przeciwnik trenuje"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 397 Wiek 29 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11076
jestem pewnie ekto-endo . no trudno, co zrobić .

Zmieniony przez - Adjes w dniu 2010-04-15 14:42:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 77 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 936
Witam
Piszecie tu wszystko masie :D
A jak wygląda siła w poszczególnych typach budowy ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 173
Sam nie wiem, mam troche cech z mezomorfika i troche z ektomorfika, a według was? Bo teraz sam nie wiem jaka diete zastosować.

http://img833.imageshack.us/img833/4462/p8050060.jpg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2722 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100241
Ćwicz Twój potencjał ujawni się po kilku miesiącach starannych treningów i nie zawracaj sobie glowy typem budowy.

Kompleksowe prowadzenie online.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 252
OOO wypas.. temacik teraz wiem ze jestem Ektomorfikiem !!

有些時候,當我跌倒獨奏
這些都是部隊的日子裡,世界並沒有休息了一半
沒有人知道我是誰我要去的地方還
今天,我獨自站在你面前仍然活著,我相信

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 267
A ja nie wiem jaki mam typ budowy. : O
W sensie nadgarstki szczupłe a bicepsy nie. X_x Zero ćwiczeń na siłowni, kaloryfer, klatka dość ładna. Nie kojarzę siebie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 52 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 294
Byłem endo a po redukcji jestem ekto? Możliwe? Są gdzieś tu jakieś zdjęcia typów morficznych, bo ja bardziej wzrokowiec jestem Mam chęć się zająć sobą i określenie typu byłoby pomocne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 84 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 987
Co do zdjec to wystarczy w google poszukac: np: http://www.youthink.com/images_quiz/2009/02/02/full_822574504.jpg

Jednak ja co do opisu w temacie mezomorfika na przykłądzie Schwarzeneggera bym polemizowal. Z tego co gdzies czytalem to Arnold nie urodzil się taki... w wieku nastu lat byl nawet bardziej ekto niz mezo. Miał podobo chude nogi i trener od piłki noznej wyslal go na siłownie i tak to sie zaczelo. A bez koksow podobno tez sie nie obeszlo.

Dlatego na przykladzie wlasnie Arnolda i wielu innych tez uwazam, ze wiekszosc ludzi ma wymieszane te cechy. I ekto po czasem nie dlugim stazu na silowni moze byc oceniony na mezo.
Nie jest raczej to takie proste jak sie wydaje.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ile kosztuje profesjonalna silka??

Następny temat

Czy żel pod prysznic Adidasa rzeczywiście pobudza mięsnie?

WHEY premium