SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ektomorfik, Endomorfik i Mezomorfik "Sylwetka prawdę Ci powie"

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 495005

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
no tak tylko ze w niedziele superserie:
najpierw ekto-mezo
a później 4 serie mezo-endo.

pzdr

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 391 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2671
hehe uważaj żeby się nie przetrenować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a ja sam nie wiem jakiej jestem budowy, mam tylko 17cm w nadgarstku, ważę 83 kg przy wzroście 171, mam dużą dupe potężne uda, spore łydki, wydatny bęben , dośc grubowate ramiona, ale klatka jest nie zatęga, sam nie wiem czy jestem endo czy upasionym ekto
może ktoś mi potrafi odpowiedzieć po tym co się opisałem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 686 Wiek 25 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13482
a ja chyba jednak nie jestem typowym ektomorfikiem i hard gainerem . . . zaczalem ostatnio dosyc trzymac diete (tak na oko bez wyliczania dokladnego) i przez 2 tygodnie przybralem 3 kg na masie :o a tylko 0.5cm w pasie hmm sie zastanawiam czy to mozliwe:P mam nadzieje ze nadal bedzie mi tak szlo chociaz te 3 kg na miesiac a byloby super :D
pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 641
heheh ja nie iwme cyzm jestem jakims mutantem mam w nadgarstku 18 cm mam wzrostu 192 przezzzzz co dluuuuugie końcyzny nogi i ręce ale bylem chudy do 16 roku zycia potem przytyłem od kopa do 80 kg i tka dobiłem do 90 ale nie wszystko to jest mięsien tylko troche tłuszczyku na brzuchu ;D ale ogólnie do przecinow ani do szaf nie naleze ;D wiec jaki ?

Adamus

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 322 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 34028
o tyłek potłuc te typy ciała- ja np jestem z kazdego po trochu, jak juz to te typy bardziej powinny byc dopasowywane u ludzi dorosłych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 15094 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 101723
jeśli w avatarze to Twoje foto, to racja, jesteś z każdego po trochu

"Jak kraść, to miliony.
Jak ruchać, to księżniczki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1312 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 20446
a ja chyba mezo hmm wkleje jutro foto jak nie zapomne to mi pomożecie

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
podbijam bo musze to jutro poczytać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 448 Napisanych postów 1785 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 30866
Ja chyba jestem połaczeniem ekto z mezo.Niby nadgarstki cienkie zawsze miałem (ubolewam nad tym)zaledwie 17,5-18cm jakos tak to jednak barki znowu zawsze byly w miare szerokie,biodra nigdy nie byly zbyt szerokie,ani zbyt waskie,zawsze mialem lekka muskulature podobnie złapaniem masy nie mam znowu wielkiego problemu i nigdy raczej nie mialem,po czesci w 90% łapie mase miesniowa no i te 10% to zawsze sie złapie troche masy tłuszczowej,ale to chyba norma zyskuje wiekszosc masy miesniowe i troche tłuszczowej.Niewiem jak tu jest przydzielona sila ,ale raczej bywa ze mezo ma na samym poczatku ma przyzwoita sile,a ja taka mialem od poczatku pierwszy raz na siłce targalem ok 70-75kg na klate!nigdy przedtem nie cwiczac na silce.Bardzo szybko wyrobilem se nogi i ramiona ktore dobrze reagowaly na trening.Niwiem po czesci zawsze bylem troche ubity,troche smukly,dlatego wydaje mi sie ze jestem ekto-mezo
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ile kosztuje profesjonalna silka??

Następny temat

Czy żel pod prysznic Adidasa rzeczywiście pobudza mięsnie?

WHEY premium