SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziwki, wóda i rvchanie, Cv ma najchudsze nogi w spamie%))

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 162243

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wierzysz ze jest cos takiego jak piekło i niebo?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 170 Napisanych postów 7828 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 152042
nie specjalnie

Zgodny z regulaminem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to dobrze, ja tez, jedyne w co wierze to ze po smierci będe zakopany 2m pod ziemią, chyba ze mnie spalą, albo skremują
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 170 Napisanych postów 7828 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 152042
skremują, bo trumny nie znajdą

Zgodny z regulaminem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
2x2 trzeba bedzie robić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 436 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 11441
"Ale większość świąt kościelnych to adaptacje pogańskich rytuałów" - ale nie mówimy o większości, więc po co mi przytaczasz 25 grudnia? Odnosiłem się do Wielkanocy. Napisałem to przecież jasno.
"Symboliki jajka nie ma w biblii" Większość symboli i zwyczajów Wielkanocnych zapożyczonych jest z Paschalnej Wieczerzy. Jajka tam nie ma, bo w tamtym okresie był, to symbol żałoby - wg Żydów. Przyszło dopiero po roku 70 ne gdy Rzymianie zburzyli świątynie w Jerozolimie. Wtedy uznano, że do radosnego obrzędu należy wtrącić element żałoby.
"Kościół w Euorpie działał na zasadach chrystianizacji pogaństwa" - w kilku kwestiach z tym związanych zgadzam się. Jedak w przypadku świąt Wielkiej nocy pokazujesz swoją rażąca niewiedzę i ignorancje. Wychodzisz z założenia, że jeżeli jakaś część innego święta narodziła się z pogaństwa to cała religia chrześcijańska bazuje na nim.
Temat uważam za skończony, widzę że koledzy ateiści przyszli na obronę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a ja jestem nie wierzący i co zabronisz mi? udowodnisz mi ze chodź jedna osoba widziała boga?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
1 marca – Jare Święto (pierwszy dzień wiosny), również Święto Jaryły, Jare Gody – święto obchodzone w czasie równonocy wiosennej (21 marca) lub w pierwszą niedzielę po równonocnej pełni Księżyca, odwołujące się do z symbolicznego przepędzenia zimy, a także powitania i przyjęcie wiosny, oraz związanych z tym obrzędów magicznych (znanych z przedchrześcijańskiej kultury ludowej Słowian) - takich jak topienie Marzanny lub malowanie jajek - mających wnieść do domostw energię i radość życia oraz mających zapewnić urodzaj i powodzenie na cały nowy rozpoczynający się wiosną rok wegetacyjny. Dla rodzimowierców słowiańskich święto poświęcone szczególnie Matce Ziemi oraz związane z postacią bóstwa Jaryły. Święto ku czci odradzającego się życia (nawiązuję do świątecznego cyklu pożegnaniem zimy i powitaniem wiosny, sięgającego czasów pogańskich - p. analogicznie Maslenica).[10][11][12]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 170 Napisanych postów 7828 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 152042
panowie nie spinajcie dvpy, a Ty Droggy najlepiej wyjdź, bo tutaj raczej gadki o jajkach i innych takich nie są mile widziane, nie róbmy toksycznej atmosfery, są święta.

Zgodny z regulaminem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dobra nie rozpędzajcie sie, to nie jest kółko różańcowe
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Powrot na boisko, jaki trening na poprawe sylwetki?

Następny temat

{T}{R}{E}{N}{I}{N}{G}

WHEY premium