SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziwki, wóda i rvchanie, Cv ma najchudsze nogi w spamie%))

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 162222

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jak tam Arnold, dalej kvtas nie staje?

Zmieniony przez - shitman_xD w dniu 2013-03-30 21:47:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 170 Napisanych postów 7828 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 152042
tylko jak widzę Twoje zdjęcia

Zgodny z regulaminem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 436 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 11441
Napisałem, że skończę temat, ale poprzez tekst o fanatyku poczułem się wywołany poniekąd do tablicy. Myślisz, że jak wytknąłem Ci tę niewiedzę to jestem jakimś "moherem" czy "dewotą" i leżę krzyżem w kościele całymi dniami ? Proszę Cię... . Absolutnie nie jestem przesadnie wierzący. Wytknąłem Ci błąd, bo nie jest prawdą to co napisałeś i nie ma znaczenia czy ktoś jest wierzący czy nie. Temat zakończyłem, a Ty jeszcze musiałeś mnie sprowokować tym epitetem. Mam nadzieję, że poniekąd sprawa jest wyjaśniona. Wesołych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2789 Wiek 11 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 42013
Rozłam spamu trzeba chyba zrobić na święta związane z uczęszczaniem do kościoła...

Jeszcze przyjdzie czas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Droggy
Napisałem, że skończę temat, ale poprzez tekst o fanatyku poczułem się wywołany poniekąd do tablicy. Myślisz, że jak wytknąłem Ci tę niewiedzę to jestem jakimś "moherem" czy "dewotą" i leżę krzyżem w kościele całymi dniami ? Proszę Cię... . Absolutnie nie jestem przesadnie wierzący. Wytknąłem Ci błąd, bo nie jest prawdą to co napisałeś i nie ma znaczenia czy ktoś jest wierzący czy nie. Temat zakończyłem, a Ty jeszcze musiałeś mnie sprowokować tym epitetem. Mam nadzieję, że poniekąd sprawa jest wyjaśniona. Wesołych.


Bla bla bla. Zdrowia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
Szkoda, że Droggy nie widział tego co wczoraj było naskrobane
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
przebudziłem sie patrze na telefon 11;30 myślałem że to przed zmianą czasu i że jest 12;30, na szczęście mam automatyczną aktualizacje godziny

a pogoda znowu kvrewska, myślałem ze poćwicze na świeżym powietrzu jak wczoraj a tu upa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
1,5 l dżonego na dwóch.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Zastanawiające, nie pamietam abym umieszczał wpis o 6:18.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
znowu kur.wa...chciałem wysłać odpowiedź, dałem wyślij i wróciło znów do okienka z odpowiedzią, tyle że bez tekstu.. informatycy prężnie działają.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Powrot na boisko, jaki trening na poprawe sylwetki?

Następny temat

{T}{R}{E}{N}{I}{N}{G}

WHEY premium