SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziwki, wóda i rvchanie, Cv ma najchudsze nogi w spamie%))

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 162238

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
czyli taki wysoki skos, sam robiłem, to znawcy wszelakiej maści mówili, że na barki:) wiedziałem, że mam rację bo czułem klatę bardzo wyraźnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Looknij Antonio-frog squat-super ćwiczenie na V.M
I dosyć ciekawe ułożenie stóp w prostowaniu.Widzisz gdzie znajduje się rolka? Nie na piszczelu a na stopie

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
frog squat a z hantlem to już mamy do czynienia z nazwą : goblet squat, a wykonanie nie różni się niczym, tak naprawdę.
Na stopie - ciekawe, od razu zwróciłem na to uwagę, dobry patent też
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
We frog aq możesz nawet stanąć bardzo wąsko-pięta przy pięcie
Zakres ruchu skrócisz aczkolwiek konkretnie "wchodzi" w wewnętrzne części uda.Z podkładkami oczywiście.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
tak, ale trajektoria ruchu dla kolan się nie zmienia i do tego też nawiązywał w przemyślaniach w moim poście o przysiadach. Widać to celowe zaangażowanie medialisów, a nie "mimochodem" przy okazji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Jeżeli pisząc trajektoria masz na myśli flarę,racja.
Ale przy takim rozstawie flara jest duuużo większa.

Siadasz jak kaczka,albo inaczej-baletnica

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja mam zawsze na piszczelach ustawiony wałek bo taką mam maszynke


edit; dzisiaj mi sie śniło że robiłem strzała z prolki w bark

edit2; burza

Zmieniony przez - davidooo w dniu 2013-04-13 17:35:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
u mnei lalo od 12 do 16 a chcialem na moto pojezdzic
ide na silke i odrazu slonce wyszlo kvrwa a teraz to juz chvja z jazdy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja 2 dni off regeneruje sie na jutro, klatka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
obmyślam sobie nowy plan, bo ostatni tydzień masy i będę chciał trochę odpocząć od ciężarów, wprowadzić też nowe ćwiczenia... tyle jest ćwiczeń, że wszystko kusi
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Powrot na boisko, jaki trening na poprawe sylwetki?

Następny temat

{T}{R}{E}{N}{I}{N}{G}

WHEY premium