SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziewczyna i brzuch

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1983

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 311 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1922
A więc tak, dziewczyna mnie poprosila zebym założył temat. Jest szczupła ale ma nieproporcjonalnie wiekszy brzuch. Co można robić rzeby się zmniejszył? Ma ona 175 cm wzrostu i wazy 59 kg. Dawniej robila brzuszki, teraz robi szóstke wader'a.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 27
Ja też robię szóstkę weidera.
Myśle że jeśli to problem tylko z brzuchem to te ćwiczenie je rozwiąże.
Pozatym mięśnie brzucha wspaniale się ćwiczy biegając.

Postanowienie: zrobić całą szóstkę weidera.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 87 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3785
Bieganie bieganie i jeszcze raz bieganie...Powinno zadzialac

o

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 39
Bieganie owszem jest skuteczne, zeby spalic tkanke tluszczowa i wspomoc rozbudowe miesni nog, lecz nie aby wyszczuplic deliktany brzuch kobiety

Aerobiczna 6 Weidera jest bardzo dobra, wkoncu facet gloopi nie byl Mysle ze niech ona narazie prawidlowo wykonuje trening Weiderowski a zglosi sie kiedy on nie przyniesie pozadanych efektow, poniewaz na tym etapie mysle ze nie trzeba specjalnie nic zmieniec
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 279 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1386
też nie polecam za bardzo takiego super intensywnego biegania. Może oczywiście trochę polatać, pojeździć rowerem ,popływać, itp. Do tego A6W, odpowiednia dieta i efekty powinny być widoczne już niedługo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 87 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3785
Dziwne ze bez aerobow chcecie tluszczyk spalic na brzuchu.Tu nie chodzi o wyrzezbienie miesni a o spalenie tluszczyku jako priorytet.Bieganie jeszcze nikomu na zle nie wyszlo.Moim zdanie najpierw bieganie...Pozdrawiam

o

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 311 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1922
Ja tez jej mowilem o waderze i bieganiu. Ona zadko biega a wadera juz dosc dlugo robi. Tyle ze bieganie wydaje mi sie pomaga na schudniaecie nie tylko na brzuchu, a wszedzie. A jak schudnie wszedzie to i tak brzuch bedzie nieproporcjonalny. Chodzi o cos konkrenie na niego... Nikt nie zna czegoś oprocz A6W?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja tez mysle ze bieganie bedzie dobra opcja, ja mimo typowego treningu na body bulding, mam zamiar biegac azeby stracic troche brzucha, no i cwiczenia na brzuch, bo musze wzmocnic miesnie brzucha,bo przez slabe misnie brzucha zaczynam miec problemy z kontuzjami ( co raz naciagam jakis miesien w brzuchu)a takie zaniedbanie moze doprowadzic do przepukliny, a na to nie moge sobie pozwolic bo to przerwa w treningach i nici bedzie z body buldingu, hehe, pozdro
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaki trening z tym sprzętem?

Następny temat

Na podstawie "Porusz swoje..." pare pytan

Wiecej