SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziennik treningowy - fotki

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 17960

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Znamy ten dumny chód xd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3159 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25123
5.05.2014 - Dzień 1

Wolne od pracy. Dieta, trening, podglądanie progresu remontu salonu. Nic więcej

Dieta
Godzin posiłków nie pilnuję już. Pilnuję tylko by potreningowy był robiony wcześniej i wchodził +/- max 30 min po zakończeniu treningu. Śniadanie mistrz, do kawy taki placek (wychodzą mi w sumie dwa) super opcja. Weszło też 200g warzyw z samych sałat. Po siłce od razu WPC w szatni, następnie obiad.

Trening klatka + biceps
- podciąganie do klatki z przeciwwagą 4x
- wyciskanie sztangielek na ławce 45 stopni 4x
- wyciskanie sztangi na ławce płaskiej 4x
- ściąganie linek na bramie 4x

- uginanie ramion ze sztangą stojąc 3x
- uginanie ramion ze sztangielkami ze skrętem nadgarstka 3x
- linka wyciąg dolny podchwytem 3x

Na koniec wziąłem lżejsze sztangielki i zajechałem klatkę jedną serią na max na wyciskaniu na ławce 45 stopni. To samo na biceps z uginaniem sztangielek stojąc.






Zmieniony przez - Detoxik w dniu 2014-05-07 22:42:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3159 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25123
6.05.2014 - Dzień 2

Nocka w pracy od 19:00 do 7:00. Za dnia tylko dieta, rower bo mamy DNT, jakaś tam mała pomoc przy remoncie (raczej tylko dowożenie sprzętu, nie znam się na budowlance). Rachunek już na 2k zł a jeszcze początku nie ma Wieczorem do pracy i w perspektywie 7-9 maja wolne

Dieta
Dzień skopiowany. Jako że to DNT to odjąłem worek ryżu z obiadu. Po siłowni wrzucam 1,5 worka więc tutaj wpadło tylko 0,5. Również 200g warzyw z sałat. W pracy wpadło 1,5 szklanki soku jabłkowego jakiś zwykły typu hortex. Do tabeli sobie darowałem.

Trening
- rower w terenie to co lubię

Dystans: 26,8 kmh
Czas: 1h 12 min
Łączny dystans w sezonie: 366,3 km / 5 000 km





Zmieniony przez - Detoxik w dniu 2014-05-07 23:00:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3159 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25123
7.05.2014 - Dzień 3

Do około 13:00 trzeba było się wyspać po nocce w pracy. Obecnie mieszkam u Rodziców bo u mnie się nie da. Dalej wstajemy, na śniadanie placek z kawą i do dzieła. Gotowanie, na remont, siłownia, remont...teraz dopiero pod wieczór trochę wolnego na wypiski i zaraz HIMYM końcówka sezonu 7.

Dieta
Śpiąc po nocce nie zmieściło mi się dziś w DT 3k kcal niestety. Nie przejmuję się raczej, jak nie wejdzie to nie wejdzie. Ważne że czysto. Ogólnie dzień mocno skopiowany. WPC w szatni, później od razu obiad. Dzisiaj niestety bez warzyw bo brakło, jutro LIDL.

Trening plecy + triceps
- podciąganie na drążku za plecy z przeciwwagą 4x
- wiosłowanie sztangielką z kolanem opartym o ławkę 4x
- wyciąg dolny w siadzie do klatki piersiowej (nie wiem jak to się nazywa) 4x
- unoszenie tułowia w opadzie z zaczepionymi nogami 4x

- pompki na poręczach 3x
- francuskie wyciskanie sztangielką stojąc 3x
- dips tyłem o ławkę (nogi na ziemi niestety) 3x

Jeszcze bez kreatyny - jutro zamawiam.
Jakąś masą bym tego nie nazwał więc fajnie jakby dziennik mógł zostać w tym dziale.





Zmieniony przez - Detoxik w dniu 2014-05-07 23:18:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349863
ale jak to masa ma być, to czemu tutaj?

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3159 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25123
To zostaw chociaż przez 1-1,5 miesiąca. Dam fotki porównawcze wtedy i zobaczymy co z tego wyszło.

PS: na jaki %bf oceniasz fotki ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349863
nawet jak bym chciał przenieść to nie mam takiej mocy

mało mięsa, więc na te 15% trzeba by szacować.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 61 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7364
dasz jakies foto sprzed redukcji ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3159 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25123
nie mam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 958 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7761
Mięso przyjdzie z czasem z taką dietą na pewno do przodu ;]
Przy kreatynie wypadałoby odpuścić te czity z kolegami w pubach %% -)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta - pomoc.

Następny temat

dieta redukcyjna, poprawki?

WHEY premium