SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziennik treningowy - fotki

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 17957

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349863
Detoxik
Czekaj jak tu Żona zajrzy już się pakuj


żona nie jest z imprezy.
laski poznane w takich okolicznościach są do jednej okoliczności. ale ja zawsze gardziłem takim sposobem rozrywki, stąd nawet jak jestem w klubie to kursuję tylko między barem i kiblem.

Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2014-06-08 15:47:55

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3159 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25123
Domyślam się że Żona nie jest z imprezy. Zależy od miejsca - są kluby gdzie tak jak mówisz nie warto patrzeć na nic innego niż cena piwa na barze. Takich miejsc raczej unikam bo żadna to zabawa i rozrywka.
Z drugiej strony nie idę jeszcze w nic poważnego w temacie związków.

Pika tak to raczej będzie wyglądać. Lubię sport i nie da się temu zaprzeczyć. Lubię też czasem poszaleć na niesportowo. Tak to zapewne będzie wymieszane. W tygodniu znowu poleci sporting i dieting...a piątek i sobotę mam wolną od pracy także też już czuję co tam będzie robione

W czwartek rano fotki wrzucam żeby samemu też zobaczyć czy się nie pogorszyło coś. Jakoś je potne koło siebie w tych samych pozycjach.

Zmieniony przez - Detoxik w dniu 2014-06-08 16:06:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1129
czwartek już dawno minął :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nawet piątek i sobota. Żyjesz czy weekend Cię zmiótł xd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3159 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25123
To co było zostawmy za nami

W końcu się przeprowadziłem do siebie na mieszkanie, dopiero dzisiaj weszła już siłownia i lepsze odżywianie. Koło 23 rozpiska i mam nadzieję że się tak utrzyma teraz dłużej.

Rano LIDL i Lewiatan, żreć co mam, karnet na siłownię mam, nie muszę się już zajmować żadnymi pierdołami, remontami, choj wie czym tylko ćwiczyć i żreć tą kretynę

Zmieniony przez - Detoxik w dniu 2014-06-16 15:49:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3159 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25123
16.06.2014

Dzisiaj praca dopiero od 14:00 do 22:00 więc rano trening i przygotowanie żarcia. Generalnie nic więcej, później do pracy i teraz na wieczór trochę wolnego. Kończę powoli Breaking Bad. Mój ulubieniec czyli adwokat (dobrali go genialnie) jeszcze żyje ale po tym serialu wszystkiego można się spodziewać wciąga niesamowicie.

Dieta
- rano placki z 4 jajek, wpc, mąka żytnia, słodzik, posmarowane lekko miodem, wyszły 2 placki ale zjadłem tylko 1 i pół, więcej nie dałem rady więc poszło niestety w kosz
- następnie 0,5kg piersi z kurczaka duszonej z przyprawą w płynie tao-tao, pieprz czarny i słodki - uwielbiam takiego kurczaka...powkładałem do kromek z chleba żytnio razowego na zakwasie, majonez light, pomidor, szczypiorek - smakują mi te kromki (każda składana z dwóch kromek), dwie weszły potreningowo, trzecia w pracy
- na kolację owsianka - mleko, owsiane, wpc, banan

Trening klatka + biceps
- podciąganie na drążku z przeciwwagą 4x
- wyciskanie sztangielek na ławce skos 45 stopni 4x
- wyciskanie sztangi na ławce płaskiej 4x
- linki na bramie 4x - bardzo mały zakres mocy tu mam, 3 sztabki to za mało, 4 sztabki w sam raz, 5 sztabek to już minimalnie za dużo...

- uginanie ramion ze sztangą stojąc 3x
- uginanie sztangielek stojąc ze skrętem nadgarstka 3x
- modlitewnik na sztandze 3x

Kreatyna rano 5g + po treningu 5g

Jutro w planach poranny rower bo znowu do pracy od 14:00 do 22:00.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3159 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25123
17.06.2014

Siedziałem wczoraj chyba do 3 w nocy więc dzisiaj wstałem koło 11:00. Rano ogarnianie jedzenia i przygotowanie do pracy. Praca od 14 do 22 i na nic więcej czasu już nie było.

Dieta
- śniadanie placki takie jak wczoraj (jaja, wpc, mąka żytnia, słodzik, miód)
- następnie znowu 0,5 kg piersi z kurczaka w kromkach z żytnio razowego na zakwasie (majo light, pomidor, szczypiorek) - wychodzą 3 podwójne dość sporawe kanapki, poszły w pracy i na kolację
- do tego 1 banan

Trening
Brak

Kreatyna 5 gram rano i 5 gram na noc.
Jutro wolne, działamy rower + siłownia jak będzie pogoda. Jak nie to sama siłownia.

Zmieniony przez - Detoxik w dniu 2014-06-18 01:11:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3159 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25123
18.06.2014

Skończyłem Breaking Bad - przej**any dość serial :D Strasznie mi żal Jessiego że musiał patrzeć jak zabijają tą jego "znajomą" kulą w tył głowy

Jestem wyj**any okrutnie. Rano spokojnie śniadanie, później do Rodziców gdzie miałem rower i zaczęło się. Wycieczka się przedłużyła :D

Dieta
- rano placki z kawą jak zawsze
- po wycieczce chińczyk (380g kurczaka + ryż biały + sosy) - to już godzina 21:00...więc dzisiaj niezbyt wiele żarcia wpadło
- w domu jeszcze truskawki
- w połowie wycieczki 1 piwo + szarlotka 180g wg menu

Trening
- rower w terenie 80 km - 3h 45 min kręcenia - z tego początkowe 40 km trudne, non stop podjazdy. Drugie 40 km na powrocie łatwizna. Tereny bardzo fajne - Ojcowski Park Narodowy, Pieskowa Skała - duuużo tam fajnych dróg leśnych, skał naokoło itp. Padł dziś rekord prędkości 68,8 kmh.
Łączny dystans w sezonie 960 / 5 000 km


Rano 5 gram krety i na noc 5 gram krety.
Jutro praca od 7:00 do 19:00. Będziemy walczyć o wieczorną siłownię zęby się dupę chciało ruszyć po 12h zarabiania psich pieniędzy

Zmieniony przez - Detoxik w dniu 2014-06-18 23:00:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 958 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7761
Detoxik co z tymi fotkami co obiecałeś wrzucić? ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3159 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25123
Kłamałem

Wrzucę jak tylko się lekko odtłuszczę ( odwodnię :P )bo dopiero zacząłem ćwiczyć na nowo. Kilka dni i będą bo sam ciekaw jestem ile przegrałem

Zmieniony przez - Detoxik w dniu 2014-06-19 15:26:19
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta - pomoc.

Następny temat

dieta redukcyjna, poprawki?

WHEY premium