SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziennik treningowy - Beyourselfbefit

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8579

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 9131 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111386
przypuszczam, że 'wyciskania' z bicepsu, to nic innego jak uginania ramion, natomiast wyciskanie hantli na bok przy barkach to unoszenie

'There is no secret
Secret is just CONSISTENCY WITH HARD WORK'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 80 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1083
Brałam te nazwy z jakiegoś atlasu, tak było napisane xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 80 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1083
Tak jak pisałam dziś plecki :)

PLAN:
*podciąganie 4x5
*martwy 4x10x30kg
*wiosłowanie sztangą 4x10x20kg
*wiosłowanie z wyciągu dolnego 4x12x41kg
*ściąganie drążka wyciągu górnego 4x10x35kg


Dieta trochę ponad gdyż wczoraj zjadłam może z 1200 kcal.. Ból brzucha nie pozwolił na więcej, nie mogłam nic w siebie wcisnąć :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 557 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 39821
Nie za dużo troszkę serii? :)

Plecy jak plecy ale myślę, że 16 serii na biceps to troszkę za dużo


Zmieniony przez - Scorpion93 w dniu 2015-11-12 08:10:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 80 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1083
Czy ja wiem, mi tam tak pasuje :)

Dziś zamiast kardio po siłowym wleciała zumba, powiem szczerze, że nie tańczyłam 1.5 roku i bardzo się za tym stęskniłam :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 80 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1083
Rozpiska makro na dziś :)
Już po śniadaniu, lecę na siłownie skatować klatkę i triceps :D
Mam delirę czy nie zwiększyć sobie kcal, widzę, że niby się umięśniam ale robię się coraz szczuplejsza. Niby ten tłuszcz jeszcze jest, ale myślę, że na 2000kcal gdy będą budowały się mięśnie będzie spadał, co myślicie? :)



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 3232 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17264
Może przepal co jest i dopiero dodawaj kcl chyba że nie ma aż tak dużo do dodawaj sobie co tydzień i zobaczysz w lustrze w którą stronę to idzie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 80 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1083
Na siłownie dziś mi się nie udało dostać, ale nie było źle, trening zrobiłam :D
Na klatkę porobiłam pompki, na triceps parę ćwiczeń na krześle i jest się z czego cieszyć :)

Poleciałam za to z zakupami, wpadło WPC o smaku wafelkowym, nowe legginsy i koszulka na siłownię :)

W pudełeczku dzik, ryż basmatii oraz marchew z groszkiem.







...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 111 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 429
Troszkę zaniepokoilo mnie zdanie na pierwszej stronie , w którym mówiłaś, że Twoim celem jest ciało BEZ tkanki tłuszczowej. Gdyby tylko tak się dało hihi w każdym razie przemiana super i powodzenia dalej


Zmieniony przez - angelikai w dniu 2015-11-14 01:28:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 9131 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111386
przepraszam bardzo, czy redukcje to jeszcze planujesz ciągnąć po ekstremum %bf, czy zaczynasz jeść?

'There is no secret
Secret is just CONSISTENCY WITH HARD WORK'

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Adam Piwko - Road To Aesthetics

Następny temat

[DT] - cams

WHEY premium