SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziennik masy, w celach motywacyjnych :)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14639

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

20

Płeć

M

Cel

MASA

Waga

93

Wzrost

203

Poziom bf (zdjęcie poglądowe)

12%-13%

Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?)

Praca, koszykowka(6xtyg), 3 razy fbw

Uprawiane sporty, częstość i intensywność treningów, staż treningowy, sprzęt którym dysponuję (wyposażenie siłowni)

Jak wyzej

Stosowane wcześniej diety, ich wpływ na sylwetkę, obecne odżywianie

Redukcja ze skinny fata na okolo 9-10% bfa, potem delikatny odpoczynek i wejscie na obecny stan

Stan zdrowia (preferowane badania lekarskie)

Aktualnie brak zastrzeżeń

Stosowana lub planowana suplementacja

Pozyjemy, zobaczymy :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Tego typu podejście może doprowadzić do paranoi, fakt tego, że dostarczyłeś małą ilość kalorii jednego dnia nie wpływie negatywnie ani na Twoje ogólnie pojęte zdrowie ani na sylwetkę.. wpychanie w siebie samej pizzy jest jeszcze gorszym pomysłem.


Zmieniony przez - dudee w dniu 2018-10-06 16:26:48
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 201 Wiek 4 lata Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 2944
Czyli jak najdzie ochota to szamsć, jak nie to nie jak jest taka sytuacja? I co sadzicie o wedzonych miesach? Moge miec praktycznie wszystko od schabu do kury. Rzadko czy smialo wrzucac?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Ogólnie wędzonego mięsa powinno się unikać - nie NIGDY nie spożywać, a ograniczyć do minimum - chodzi o substancje smoliste. Nie rozumiem 1 pytania.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 201 Wiek 4 lata Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 2944
Odnosnie tego, co napisales, zeby nie wciskac na sile
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Nigdy nie można wciskać na siłę jedzenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6269 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754788
Warto abyś wrzucił kilka innych dni diety.
1

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
będę podpatrywać, powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 214 Napisanych postów 383 Wiek 25 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 238018
Nie bez powodu nie chce Ci się jeść, polecam słuchać organizmu. Jak jeden dzień układ pokarmowy odpocznie od jedzenia to nie będzie wielkiej tragedii
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82727 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699737
Dokładnie , nie ma sensu wciskać jedzenia na sile . Obciążasz tylko układ trawienny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 201 Wiek 4 lata Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 2944
No dobra, wracam po weekendzie, miałem mecz wiec nie pisałem nic, nie kontaktowałem :)
Dzisiaj już po pracy i treningu, zdecydowalem, że podziele treningi na fbw/push/pull. Wydaje mi sie to calkiem sensowne oraz wpasowuje sie w moj plan tygodnia.

Co sądzicie o plackach do tortilli z mąki pszennej pełnoziarnistej oraz domieszce kukurydzianej? I tortilli ze schabu/warzyw? ewentualnie z 20g sera?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na Rekompozycje lub Masę

Następny temat

Zbijanie Wagi

WHEY premium