SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziennik masy, w celach motywacyjnych :)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14637

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

20

Płeć

M

Cel

MASA

Waga

93

Wzrost

203

Poziom bf (zdjęcie poglądowe)

12%-13%

Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?)

Praca, koszykowka(6xtyg), 3 razy fbw

Uprawiane sporty, częstość i intensywność treningów, staż treningowy, sprzęt którym dysponuję (wyposażenie siłowni)

Jak wyzej

Stosowane wcześniej diety, ich wpływ na sylwetkę, obecne odżywianie

Redukcja ze skinny fata na okolo 9-10% bfa, potem delikatny odpoczynek i wejscie na obecny stan

Stan zdrowia (preferowane badania lekarskie)

Aktualnie brak zastrzeżeń

Stosowana lub planowana suplementacja

Pozyjemy, zobaczymy :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6269 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754788
Szału nie ma, ale jak najbardziej mogą one znaleźć się w diecie. Przecież nie będzie jadł tak codziennie.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 201 Wiek 4 lata Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 2944
A jesli uzyje mąki orkiszowej/owsianej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6269 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754788
Obojętnie. Wszystkie są podobnej jakości. Zmieniaj na różne.
1

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82727 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699737
Jak dla mnie ok , najważniejsze żeby dietę urozmaicać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
dokladnie, wazne jest urozmaicenie, ale na pewno lepszym wyborem bedzie owsiana czy gryczana niz pszenna
1

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
To posiłek doraźny, że tak napiszę - nie bd permanentnie bazował na nim. Możesz równie dobrze pójść do sklepu i tzw. ,,kupną'' tortille wybrać. Nie ulega wątpliwości, iż w ujęciu holistycznym nie bd mialo to żadnego znaczenia jeśli na co dzień dbasz o produkty wysokiej jakości.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 201 Wiek 4 lata Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 2944
Niestety zlosliwosx rzeczy martwych, laptop mi padl i na telefonie troszke ciezko mi zrobic dziennik zywienia bo tez juz pada. Ale generalnie dzisiejszt jadlospis wygladal tak.

5 jajek(250g)
140g razowca
banan(140g)

100g bulgur
180g schabu
5g slonecznik
10g lniany

100g bulgur
180g schabu
5g slonecznik
10g lniany

Ziemniaki 600g <pieczone
Filety udowe 200g
Oliwa 10g.

Platki owsiane 100g
Serej wiejki 200g
Wloskie orzechy 40g
banan 180g

Wiec miska w miare czysto, mam wrazenie ze musze jeszcze pracowac nad kwasami tluszczowymi. Najbardziej cieszy mnje brak monotoni i to, ze posilki smakuja.
W Sobote minie rowno tydzien, wtedy tez dokonam pomiarow i zobaczymy czy minimalnie cokolwiek ruszylo, chociaz to jeszcze za malo czasu.

Tymczasem milego wieczoru, uciekam kimac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82727 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699737
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 201 Wiek 4 lata Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 2944
Ja mam wrazenie ze niektorzy slabo. czytaja :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
oj tam, slabo nie slabo, po prostu juz tak mamy, ze z automatu, jak widzimi forme diety inna niz ten zrzut z potreningu.pl to wstawiamy ten link z prosba o zrobienie tego jak nalezy

a z kwasami tluszczowymi juz jest lepiej. zobacz: nasycone z jaj i schabu, do tego o9 z oliwy, do tego ala z lnianego i wloskich, do szczescia brakuje jeszcze stricte epa z dha, bo z konwersji ala za duze tego nie bedzie. kwestia rowniez sprawdzenia propocji miedzy tymi frakcjami. ale jest lepiej!!

when im going to do some mountaineering actually im going back home

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na Rekompozycje lub Masę

Następny temat

Zbijanie Wagi

WHEY premium