SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziennik masy, w celach motywacyjnych :)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14642

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

20

Płeć

M

Cel

MASA

Waga

93

Wzrost

203

Poziom bf (zdjęcie poglądowe)

12%-13%

Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?)

Praca, koszykowka(6xtyg), 3 razy fbw

Uprawiane sporty, częstość i intensywność treningów, staż treningowy, sprzęt którym dysponuję (wyposażenie siłowni)

Jak wyzej

Stosowane wcześniej diety, ich wpływ na sylwetkę, obecne odżywianie

Redukcja ze skinny fata na okolo 9-10% bfa, potem delikatny odpoczynek i wejscie na obecny stan

Stan zdrowia (preferowane badania lekarskie)

Aktualnie brak zastrzeżeń

Stosowana lub planowana suplementacja

Pozyjemy, zobaczymy :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 201 Wiek 4 lata Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 2944
Pomidory suszone to slaby dodatek, ale w kaufie jest taka tacka okragla 32cm z dziurami od dolu, polecam ciasto super wychodzi. Zostalo mi jeszcze ciasta na druga pizze, czy jesli wciagbe jeszcze jedna to nie bedzie przesada? :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6269 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754788
Suszone pomidory nie są złe. Oczywiście te suszone a nie w oleju. Jest to dodatek stosowany w niewielkiej ilości. Ja lubię je dodawać do potraw.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 201 Wiek 4 lata Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 2944
Chodzilo, ze do pieca slabe bo szybko sie spiekaja jak tutaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6269 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754788
Chyba, że wcześniej je namoczymy i na pizzy wrzucimy pod ser
1

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 201 Wiek 4 lata Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 2944
Skonczylem prace fizyczna w magazynie i zostałem kelnerem, czy w raz z tym powinienem uciac kalorie, czy trzymac i obserwowac? Oraz planuje wejsc na trening 4 dniowy, czy lepszy jest split dzielony czy push pull legs lub zwykly push pull?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6269 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754788
Nie ma lepszych i gorszych treningów. Dobre są wszystkie wykonywane poprawnie technicznie i zmieniane co jakiś czas. Obetnij min. kcal i obserwuj.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 201 Wiek 4 lata Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 2944
Kolejne pytanie, jak pisałem planuje przejść na push pull 4 dniowy, czy jesteście w stanie doradzić mi ile serii powinienem robić na poszczególne partie i jak to dzielić? Robic 2x taki sam push i pull czy robić podział na np. siłę, hipertrofie, czy robić push ciezki/lekki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6269 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754788
Informacje na ten temat uzyskasz w odpowiednim dziale, jaki jest trening dla początkujących: https://www.sfd.pl/Trening_dla_początkujących-f114.html 

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 201 Wiek 4 lata Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 2944
Pępek - 81cm (-1) ///// 83,5cm
Klata- 102 cm (+0) ///// 105cm
Lewe ramie- 36(+0,4cm) ///// 36,5cm
Prawe ramie -36cm(+0) ///// 36,4cm
Łydka - 40 cm ///// 40cm
Udo - 57cm na środku. ///// 56cm

Progres z 2 tyg, myśle, że pas to dlatego, że po prostu ostatnio nagminnie przesadzalem z blonnikiem i odczulem tego mocne efekty, bo czulem sie przez ostatni tydzien jak szambowoz, wprowadzilem troszke wiecej bialych ryzow(jasmin/basmati) i makaron z pszenicy durum jasny zamiast pelnoziarnistego i jest lepiej. Równo 14 dni, za dużo, za mało? Waga praktycznie w miejscu :)(+0,1kg jakoś)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6269 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754788
Niestety trzeba się liczyć ze wzrostem obwodu w pasie w czasie budowania masy mięśniowej.
1

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na Rekompozycje lub Masę

Następny temat

Zbijanie Wagi

WHEY premium