SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziennik masy, w celach motywacyjnych :)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14631

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

20

Płeć

M

Cel

MASA

Waga

93

Wzrost

203

Poziom bf (zdjęcie poglądowe)

12%-13%

Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?)

Praca, koszykowka(6xtyg), 3 razy fbw

Uprawiane sporty, częstość i intensywność treningów, staż treningowy, sprzęt którym dysponuję (wyposażenie siłowni)

Jak wyzej

Stosowane wcześniej diety, ich wpływ na sylwetkę, obecne odżywianie

Redukcja ze skinny fata na okolo 9-10% bfa, potem delikatny odpoczynek i wejscie na obecny stan

Stan zdrowia (preferowane badania lekarskie)

Aktualnie brak zastrzeżeń

Stosowana lub planowana suplementacja

Pozyjemy, zobaczymy :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 201 Wiek 4 lata Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 2944
Ale serio, po prostu mnie zapchał ten chinol :D na ogól tez mi sie nie zdarza :D
Czy w wypadku gdy zalezy mi na najszybszej regeneracji posiłek potreningowy powinien zawierać minimalna ilosc tłuszczy? Czy to nie robi roznicy?


Zmieniony przez - Długii w dniu 2018-10-15 15:26:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 201 Wiek 4 lata Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 2944
Znowu przesada z białkiem ;d

pomiary z dzisiaj

95,5kg

Pępek - 81cm (-1)
Klata- 102 cm (+0)
Lewe ramie- 36(+0,4cm)
Prawe ramie -36cm(+0)
Łydka - 40 cm
Udo - 57cm na środku.





Nie umiem komponować posiłków z małą ilością białka ;/


Zmieniony przez - Długii w dniu 2018-10-16 14:01:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
nie umiesz? a jakis problem zamiast 250g makaronu i 300g miesa dac 100g makaronu o 150g miesa?

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 201 Wiek 4 lata Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 2944
Taki, że nie bede specjalnie o 5 rano robił 2 posiłków mając 20 minut na zrobienie ich :D
Ponadto jak odejme 100g makaronu odleci mi z 70g ww również, owocami nie bede dobijał bo to juz i tak duzo :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
70g ww to troche wiecej ziemniakow, dolozyc wiecej owsianych i chlebka z ost posilku. co za problem? mysle ze nikt nie wstaje o 5 rano robic posilki na ten sam dzien, a dzien wczesniej
1

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6269 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754788
Zmniejsz ilość źródeł białka i po problemie. Jeżeli nie wiesz jakie to produkty, to zapraszam do artykułu: https://www.sfd.pl/BIAŁKO,_jakie_wybrać_Z_czego_czerpać_-t1135440.html 

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 201 Wiek 4 lata Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 2944
Wiem wiem, tylko problem ze u mnie wegle nabijaja bardzi duzo, a malo lubie te z mala iloscia bialka, jednak bialko w makaronach to raczej niezbyt jest i dlatego sumujac wychodzi tak duzo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6269 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754788
Na pewno tak też jest. Liczyłeś sumę zwierzęcego?

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 201 Wiek 4 lata Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 2944
Zazwyczaj licze zwierzęce na zasadzie, żeby nabić te 150g czyli zakładam, że to 1,8kg/mc. Z tym, że przy podazy wegla na poziomie 550 nie da sie nie nabic innych białek, efekt uboczny. Moze to blad, moze nie. Zaczne sumować białko jako całość i o.

Powiedzice mi co wpływa na retencje wody, duzo wegli czy sól? Bo zazwyczaj mam tak po np. duzej pizzy gdzie wciagam 3k kcal (ww+fat i ogromna ilosc soli). np po czystym jedzeniu nawet w ilościach duzych bo okolo 1,5k kcal, ale bez soli fajnie mam podkreslone miesnie i nie ma tego efektu mgly.


Zmieniony przez - Długii w dniu 2018-10-18 13:01:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
jedno i drugie. nic dziwnego ze po bombie ww+fat zalewa woda, szczegolnie jak wychodzisz poza swoje 0kcal
1

when im going to do some mountaineering actually im going back home

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na Rekompozycje lub Masę

Następny temat

Zbijanie Wagi

WHEY premium