SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziennik faftaqa

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 46520

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 274 Napisanych postów 3367 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18896
Było zadane półpoważnie
Dla mnie kompletnie bezsensowne jest opychanie się w opór owocami i warzywami. I TYLKO TYM... Bez mięsa czy ryb nie dałbym rady. Kiedyś spróbowałem tego sposobu.
Człowiek czuje się lekko i fajnie - to prawda. Taki detox. Ale po trzech dniach czułem się, jakbym chodził non stop na cukrowo-owocowym "haju". No i bez dodatku mięsa bym nie ujechał dalej. Mimo wpychania, dosłownie, 12x bananów, kilku brzoskwiń i winogron, jabłka i miski sałat, po 2h mogłem jeść znowu. I później jeszcze raz... Nic, tylko zamieszkać na dziale z owocami i zieleniną w supermarkecie. Poddałem się


Zmieniony przez - Paszkos244 w dniu 2014-08-16 21:09:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
Czyli generalnie nie dosć że pozwoliłeś sobie na offtop w tym temacie, to jeszcze był on półpoważny ..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Tadziu, dzień hipertrofii.

Wiosło na 70% ma być 6x3 powt i ma być lekko przy krótkich odpoczynkach. Zrobiłeś za dużo powt i zamiast pobudzić CUN, trochę sobie skomplikowałeś dalej.
Po Invertach miało być wiosłowanie oburącz hantlami na ławce skośnej, a na końcu drążek z góry w 2 wariantach chwytu.

a szamanie mi się podoba, oraz argumentacja n/t carbo i miodu nie ograrniam takich rozmówców tak, bo tak i nie dyskutujmy o tym już bo mam racje. hahaha :)

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 274 Napisanych postów 3367 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18896
Przepraszam..
Moje zachowanie w tym momencie było co najmniej półpoważne.. Obiecuję poprawę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
Mawashi - OK, możliwe że tak było, ale generalnie cały dzień był już do tyłu, więc po CUN pojechałem sobie już wcześniej pewnie mocno, a zły dobór zakresów jedynie uwieńczył sprawę.

Dzisiejszy (a w zasadzie wczorajszy co myślałem że dziś zrobię) trening mi wypadł, więc pewnie klatę i ramiona w wersji hyper zrobię w poniedziałek. Wtedy układ tygodniowy mocno mi się skomplikuje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 274 Napisanych postów 3367 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18896
To ja bym już darował ten jeden hyper klatki i ramion. Od poniedziałku wróć normalnie, jedna "luka" w hipertrofii nie powinna zrobić Ci masakry, a lepiej nie zaburzać całego układu.
Takie moje zdanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
nie tu


Zmieniony przez - Ruda_29 w dniu 2014-08-16 23:57:24

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 4322 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 171818
Jeśli można zapytać to chciałbym się dowiedzieć jakie jest Twoje stanowisko na temat słodzików? Głównie chodzi mi o aspartam.

http://www.sfd.pl/[BLOG]_SnicK__W_drodzę_po_wymarzoną_sylwetkę._-t1081650.html

"Pasja rodzi profesjonalizm, a profesjonalizm daje jakość, jakoś to jest luksus"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
Paszkos - w kwestii układu treningu to już zasady ustala Mawas

Snick - odopowiadałem już na to pytanie w temacie. Nie róbmy spamu

Zaraz postaram się dać wypiskę z piatkowego DNT. Sobotnią trudniej usystematyzowac bo wpadło trochę jedzenia w rozjazdach, ale może się uda )

Zmieniony przez - faftaq w dniu 2014-08-17 16:42:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 4322 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 171818
W takim razie przepraszam za spam Zaraz przejże jeszcze raz dziennik

http://www.sfd.pl/[BLOG]_SnicK__W_drodzę_po_wymarzoną_sylwetkę._-t1081650.html

"Pasja rodzi profesjonalizm, a profesjonalizm daje jakość, jakoś to jest luksus"

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

[BLOG]solaros - Na przekór stereotypom [Spis treści str. 1!]

Następny temat

Rożklad makroskładników, i kalroii

WHEY premium