SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziennik Agnieszki - projekt zdrowie, harmonia i spokój

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 26826

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 187 Napisanych postów 2999 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 37941
Blue, kuruj się!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
23.09.2016 DNT


Micha: rozjechana na maksa...ni apetytu wpadła bułka pszenna z lenistwa i braku ochoty kiwania palcem w kuchni i zupka pieczarkowa w proszku, zamiast 2 ostatnich posiłków przypadkowe rzeczy, węgle na pewno poszły up, ale białko kiepsko...także kicha ;-(
Wpadły "stare" cukierki miętowe z krzyżykiem, bo gardło bolało i pomogło bardziej niż "cholinex"

Warzywa: brak
Napoje: sporo wody starałam się pić, co ciężko mi szło...melisa z pomarańczą, sok z cytryny z imbirem
Suple:euthyrox75, tran z witaminą d i a, wapń, magnez z witaminą b6, APAP C, rutinoscorbin, cholinex, tantum verde, febrisan, modafen extra grip, polopiryna s
Aktywność: brak



Dzięki dziewczyny, kurowanie się ciężko mi idzie, ale ładuje wszystko co możliwe, żeby tylko do niedzieli być przysłowiowym okazem zdrowia, bo inaczej z operacji nici. I to mnie martwi najbardziej, chociaż wierze mocno i się modlić będę.
Natomiast chcę powiedzieć, że widzę światełko w tunelu - dziś wchodząc na wagę pojawiła się "lepsza " cyfra na początku niż ostatnio Co nie wiem, czy zawdzięczam podniesieniu kalorii Czy przeziębieniu
Natomiast kalorie zaproponowane przez Kasię, są idealne. Do tego ilość warzyw powoduje, że naprawdę się najadam
1

W kuchni hamuje Cię Twoja własna wyobraźnia...
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Agnieszka_w_kuchni__czyli_coś_z_niczego_;_-t1096225.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 642 Wiek 44 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5809
no ostro pojechałaś po bandzie: 3 leki o takim samym działaniu: apap, ferisan i modafen, i jeszcze poprawilaś polopirynką ..... oj rozwalisz sobie żołądek ...

Zdrowe odżywianie nie polega na zakazach a na połączeniu instynktu ze zdrowym rozsądkiem!

nic na siłę wszystko młotkiem! Pełen chill out :D

http://www.sfd.pl/przeróbka_termiczna_pączka_w_maśle_na_wersję_fit-t1086128.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 232 Napisanych postów 1035 Wiek 45 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 28202
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Kasia wszystko bylo w odstępach czasowych...mm nadzieje,ze nie będzie zle...oby wrzody sie nie odezwały. Na razie nic nie odczuwam. Justyna dzięki, musi być lepiej :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1803 Napisanych postów 2913 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 73508
Aga rzeczywiście niezły koktajl zrobiłaś. Nawet jak wzielas w odstepie czasowym to są różne substancje i nie powinno się ich mieszać. Nie tylko żołądek ale i wątroba dostaje. Ja polecam herbatę z imbirem, cytryna i miodem. Albo miód, imbir, i kurkuma do ssania. Na gardło apteczny argentin ze srebrem do psikania i zablocka mgiełka solankowa do płukania i do inhalacji. No i syrop z owoców czarnego bzu . Wiem , że z cukrem ale na przeziębienie rewelacja, jeszcze jak dodać do tego aronie to już w ogóle. Sprawdzone na mojej trójce. We wrześniu po trzech dniach z syropem u najmłodszego wszystko przeszło a miał już taki kaszel , że się bałam czy to nie będą oskrzela. A na wiosnę zrobić syrop z młodych pędów sosny, działa cuda.

Aga teraz zdrowiej, nabieraj sił i powodzenia w szpitalu. Trzymaj się ♡


Zmieniony przez - nadine 21 w dniu 2016-09-24 07:17:44
1

"Mówisz, że możesz – to możesz. Mówisz, że nie możesz – to nie możesz. Więc sobie wybierz". Mistrz Zen Seung Sahn

https://www.sfd.pl/Dziennik_biegowy_Nadine-t1196269.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Kuruj się i wracaj szybko, bo ktoś mi musi gotować chociażby wirtualnie Będzie dobrze, albo nawet lepiej.
1

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Noc była straszna ...Boże, człowiek jakieś głupoty robi. Serce myślałam, że mi wyskoczy, spać nie umiałam...bleh w brzuchu źle, nie wiem o której ale kilka razy się przebudzałam, masakra ...
Mama jedze z syropem, ja zaraz funduje sobie tyle co mogę czyli herbatę z miodem, imbirem i cytryną. Mam kawał drogi do apteki...więc Bóg zapłać za mamę.

Nadinka - przepisy na syropy mile widziane Dziękuję

Ewa Dziękuję
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
24.09.2016 DNT


Przedawkowanie paracetamolu, tak z głupoty i w sumie niedopatrzenia, z przedobrzenia ...Doszły wymioty i biegunka, bo przecież byłoby mało. Ale na szczęście babcia ma genialne coś na spirytusie z kasztanów, pomogło. Później zasnęłam...na jakieś ponad 3h, obudziłam się jakby lepsza.
Szkoda gadać czasem nad głupotą nie ma się co rozwarstwiać. No ale...chciałam dobrze, w sumie bezmyślnie brałam tabletki, by tylko się podleczyć...bo poniedziałek tuż za rogiem.
Jest jeszcze jutro...także zobaczymy.

Apetyt taki sobie, syropy, herbaty powodują, że jakoś mi się odechciewa. Posiłki tak pokombinowane, by dało się zjeść...warzyw tyle co nic, wpisane w michę nie wszystkie wlazły.


Micha:

Warzywa: sałata, marchew
Napoje: wody niegazowane, sok z 1 cytryny z imbirem (notabene pali trochę, chyba mój lichy żołądek nie jest na tyle mocny na imbir), czystek, herbata malinowa i jabłko+mięta z miodem i cytryna (po łyżce miodu) nie wliczone w michę.
Suple: euthyrox50, tran z witaminą d i a, magnez z witaminą b6, syrop supremin, tantum verde, jakieś cuda do nosa, cholinex, 1 saszetka febrisanu
Aktywność: brak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 642 Wiek 44 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5809
jogurcik ale bez mleka w prosku by się przydał ;)

Zdrowe odżywianie nie polega na zakazach a na połączeniu instynktu ze zdrowym rozsądkiem!

nic na siłę wszystko młotkiem! Pełen chill out :D

http://www.sfd.pl/przeróbka_termiczna_pączka_w_maśle_na_wersję_fit-t1086128.html

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Z pamiętnika Jedzenioholika

Następny temat

SKURCZE i BÓL KOLAN

WHEY premium